Rozszerzanie świadomości. Warsztaty. Klucz do daru poznania, uzdrawiania i kontaktu z siłami Wyższymi - Zbigniew Jan Popko

Rozszerzanie świadomości. Warsztaty. Klucz do daru poznania, uzdrawiania i kontaktu z siłami Wyższymi

Nasza cena: 25,60 zł  (cena rynkowa: 27,30 zł, oszczędzasz 6% !)
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Rozwój duchowy

Może Cię również zainteresuje

Opis

”...Przynoszę wam klucz do daru poznania, uzdrawiania i rozszerzania świadomości. Dar poznania otworzy wam bramę do historii każdego człowieka. Dar uzdrawiania pozwoli wyleczyć człowieka, zwierzę i roślinę. Dar rozszerzania świadomości pozwoli nie tylko na gwaltowny rozwój wszystkich rodzajów inteligencji, ale przede wszystkim poprzez bezpośredni kontakt z Opiekunem nada nowego znaczenia całemu waszemu życiu, które już nigdy nie będzie takie samo jak dawniej. Zniknie ciemnota, brak zaufania i strach. Wróci miłość, cisza i prawda o tobie samym…”

Czy takim słowom w dzisiejszych czasach można dać wiarę? Jakżeby inaczej, skoro autor podczas warsztatów w ciągu pół godziny uruchamia w każdym człowieku zdolności bioenergoterapeutyczne, nie wspominając o pozostałych jego umiejętnościach. Słowa człowieka, którego siódmy czakram otwiera się nawet do granicy 45 cm, musimy traktować z szacunkiem.

  • Liczba stron: 196
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 15x21 cm
  • Numer ISBN: 83-921743-9-9
  • Rok wydania: 2006

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane