Satori - Colin Tipping, Joanna Tipping

Satori

Nasza cena: 151,20 zł
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (4 opinie)

Produkt należy do kategorii: Psychoterapia

Może Cię również zainteresuje

Opis

Niezwykła moc Radykalnego Wybaczania może być doświadczana na wiele różnych sposobów, jednak gra ‘Satori’ jest z pewnością najmniej stresującą! najbardziej ZABAWNĄ formą doznania jej oddziaływania. Jest to gra planszowa przeznaczona dla dwóch do pięciu osób, która ma na celu wywoływać śmiech, przyczyniać się do pogłębienia, zrozumienia i wewnętrznego rozwoju oraz pomagać nam w osiąganiu oświecenia.

Będziesz zdumiony, widząc, że udział w grze ‘Satori’ rzeczywiście umożliwia ci
wybaczenie samemu sobie oraz innym ludziom – osiągnięcie tego w taki sposób może wydawać się nieprawdopodobne. Po zakończeniu gry zapewne odczujesz ulgę oraz doznasz zupełnie nowego wymiaru wolności i wewnętrznego spokoju.

Grając w ‘Satori’, można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz
tego, co dzieje się z nami w danym momencie. Dlatego też warto grać w nią wielokrotnie, szczególnie wówczas, gdy napotykamy trudności i pragniemy znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania lub zyskać nową perspektywę.

Gra ujawnia wielkie pokłady mądrości – twojej własnej, rzecz jasna – ta zaś objawia
się poprzez grę w zdumiewający sposób, który budzi zachwyt i inspiruje. Baw się
więc, ucz i rozwijaj!

Czym jest Radykalne Wybaczanie?

Ukazuje to bezpośrednio sama gra. ‘Satori’ nie wymaga wcześniejszej znajomości
procesu Radykalnego Wybaczania; gracze uchwycą jego sens podczas gry. Jednak łatwiej jest, gdy osoba prowadząca grę (Mistrz Gry) przynajmniej do pewnego stopnia rozumie, czym różni się on od wybaczania tradycyjnego.

Płyta CD, zawierająca trzy oddzielne nagrania z wypowiedziami autorów gry, Colina
i JoAnny Tippingów, obejmuje 1- pięciominutowe wprowadzenie dla wszystkich graczy, 2 – instrukcje dla prowadzącego grę oraz 3 – krótkie wyjaśnienie koncepcji Radykalnego Wybaczania.

Radykalne Wybaczanie w skrócie

Podczas gdy tradycyjne wybaczanie opiera się na przywiązaniu do koncepcji występowania ofiary i sprawcy, Radykalne Wybaczanie uznaje, że życiowe sytuacje zdarzają się nie nam ale DLA nas. Nie musimy przy tym rozumieć "dlaczego"ani "jak" to się dzieje. Gdy osiągamy gotowość przyjęcia możliwości, że wszystkie – wydarzenia i sytuacje mają swój sens oraz są wyrazem Boskiego porządku, zostajemy uwolnieni od naszego bólu. Wystarczy do tego samo otwarcie się na taką ewentualność. Kiedy to czynimy, zdarzają się cuda i stajemy się wolni.

Twórca gry: Colin Tipping jest nagradzanym autorem prac z dziedziny terapii, znanym w Polsce dzięki książce "Radykalne Wybaczanie", a także, wraz z żoną JoAnna Tipping, współzałożycielem Instytutu Terapii i Nauczania Radykalnego Wybaczania (Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching, Inc.). Gra Radykalnego Wybaczania ‘Satori’ została wymyślona przez Colina Tippinga, następnie zaś zaprojektowana przez niego wraz z żoną. Pomagali im w tym konsultanci specjalizujący się w grach, Debbie Unterman i Deanna Horscht, projektant graficzny z firmy Online Creative, Deborah Hill, oraz researcher, Diana Urbas.

Copyright © 2004, Colin Tipping Copyright

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułem Sylwii Kalinowskiej “Czym jest Radykalne Wybaczanie?”, który wprowadza w tematykę RW.

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Polecam!
Autor: TomekNV - 4 stycznia 2013
Gra satori pokazuje w praktyce jak działa radykalne wybaczanie. To prawdziwa podróż do własnego wnętrza. W pewnym sensie można ją porównać do filmowej Jumanji, nie wiadomo co pojawi się po po kolejnym rzucie kostką, a przewrotne zwroty akcji doprowadzają do ostatecznego katharsis. Na przykładzie satori można łatwo zaobserwować, że w życiu nie ma przypadków. Każdy los, który wyciągasz ma głębszy sens, choć często trochę czasu zajmuje zrozumienie, że złe doświadczenia są dobrą lekcją.
5 gwiazdek Joanna
Autor: Joanna Dorobisz - 14 października 2011
Gra naprawdę warta polecenia. Podczas gry dociera się do swoich najbardziej ukrywanych zakątków i jakoś samoistnie rozwiązuje się wyłaniające się stamtąd problemy. Do tego bardzo miła i bezproblemowa obsługa. Szczerze polecam.
5 gwiazdek Rewelacja
Autor: Agnieszka (Galway) - 2 października 2008
Gr jest naprawdę nieziemska- uważam, że nie potrzeba nawet znać tej metody, by dobrze się bawić i jednocześnie pracować nad uwolnieniem zastygłej energii. Polecam wszystkim.
5 gwiazdek Genialna gra
Autor: małgosia (Warszawa) - 27 listopada 2007
Uważam, że jest to genialna gra planszowa - połączenie dobrej zabawy z odkrywaniem zakamarków psychiki.
Najfajniejsze jest to, że można to robić w grupie przyjaciół, co wytwarza atmosferę wsparcia i podejścia do naszych problemów z większym luzem.

Idealna gra zamiast "Chińczyka" na długie wieczory ;).

Ostatnio oglądane