Odkrywanie i rozwijanie intuicji - RSR - Leszek Żądło

Odkrywanie i rozwijanie intuicji - RSR (DVD)

Nasza cena: 40,95 zł  (cena rynkowa: 49,00 zł, oszczędzasz 16% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Wykłady Szkoły Regresingu

Może Cię również zainteresuje

Opis

Płyta DVD zawiera wysokiej jakości nagranie video dwudniowego seminarium, którego tematem jest “Odkrywanie i rozwijanie intuicji”.

Czym jest intuicja? Jak z niej korzystać? Jak się do niej odwoływać? Jak odróżnić intuicję od podświadomych urojeń? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz drogi widzu w przedstawionych wykładach i ćwiczeniach.

Płyta nagrana w formacie DVD Video
Czas trwania: 4 godz. 12 min

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
4 gwiazdki dobry poziom merytoryczny, taka sobie prezentacja tematu
Autor: aceo - 29 października 2007
Zrecenzuję tu 2 filmy wideo z wykładów Leszka, które niedawno obejrzałem.

"Droga życia w kontekście sukcesów, kariery i pieniedzy"
Moja ocena: CELUJĄCY
(nowatorskie, wysoki poziom merytoryczny, znakomita prezentacja tematu)

"Intuicja"
Moja ocena: DOBRY
(dobry poziom merytoryczny, taka sobie prezentacja tematu)

*** Ach, jak to wspaniale, gdy wykładowca jest kompetentny i mocno zaangażowany w temat, temat jest świeży, a słuchacz tym tematem bardzo zainteresowany!
Tak było w przypadku "Drogi życia". Obejrzałem (a raczej wysłuchałem, bo do oglądania to wiele nie było) z "zapartym tchem". A wykładowca wykłada znakomicie, z dużym zaangażowaniem. A temat jest świeży, nowatorski.
Gorąco polecam, choć być może nie jest to temat dla początkujących.

Gdy natomiast wykładowca opowiada o czymś po raz n-ty, to nawet gdy jest bardzo kompetentny w temacie i na dodatek jest profesjonalnym, wysokiej klasy belfrem, to rezultat wychodzi średni. No, powiedzmy, że poprawny.
Tak było w przypadku "Intuicji". A na dodatek słuchacz (tzn. ja) nie był specjalnie zafascynowany tematem, chciał tylko sobie uporządkować temat, ewentualnie usłyszeć coś nowego, gdyby coś takiego było.
Wykład jest rejestrowany "na żywo", chyba bez żadnych skrótów i montażu, więc są także dłużyzny (czego trudno w takiej sytuacji uniknąć). Głosy z sali (zresztą słabo słyszalne) rozbijają spójność wykładu, osobiście wolałbym, żeby osobno był wykład, a osobno pytania i odpowiedzi (zastrzegam się jednak, że całego wykładu nie wysłuchałem).

*** Moja ocena poziomu edytorskiego obydwu płyt DVD: DOBRY AMATORSKI

Obraz jest dobry, wykładowcę słychać bardzo dobrze, a do montażu nie można się przyczepić... bo go właściwie nie ma - wszystko "leci" na żywo.
Menu DVD, a także płyta i okładka mają wygląd profesjonalny.
Dałbym nawet ocenę "bardzo dobry amatorski", ale jednak głosy z sali są słabo słyszalne, co jest poważnym mankamentem.
Przydałby się oczywiście ciekawszy obraz - chociażby ujęcia z sali, ale żeby to porządnie zrealizować, to trzeba dwóch kamer, a więc uważam, że jest to wymaganie wykraczające ponad poziom amatorskiej rejestracji wideo.

Ostatnio oglądane