Transformacja świadomości - Alla Alicja Chrzanowska, Roman Rybacki

Transformacja świadomości (CD)

Nasza cena: 25,20 zł
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Afirmacje i medytacje (CD)

Może Cię również zainteresuje

Przykładowe fragmenty

Opis

Czy spotkałeś kiedyś na swojej drodze osobę złośliwą, pełną agresji czy złości? A może spotkałeś kogoś zamkniętego w sobie, przestraszonego, pełnego lęków? ... a może… widziałeś bezdomnych, biednych, cierpiących… Śmiem twierdzić, że tak – może powiesz: co w tym dziwnego? Odpowiedź brzmi nic… może prawie nic… Na swojej drodze spotykasz wiele osób… Każda z nich jest inna i każda przejawia siebie ze strony, na jaką szczególnie Ty zwracasz uwagę. Twoja podświadomość zawiera te wzorce i mechanizmy, które drażnią cię u innych.

Czasami sam jesteś zły, przestraszony, biedny, cierpiący… Miotasz się w matni swoich uwarunkowań i szarej codzienności i… nic z tego nie wynika. Ale jest sposób! Jeśli tylko chcesz z tego wyjść!

Na niniejszej CD znajduje się wizualizacja autorstwa Alicji Chrzanowskiej (i z jej narracją – prowadzeniem), która fantastycznie wprowadzi cię w arkana mechanizmów twojej podświadomości. Spotykasz się ze swoimi głęboko skrywanymi uczuciami! Poznajesz je, nazywasz i… akceptujesz bez względu na to, jakie one są! Potem pozwalasz im najzwyczajniej w świecie odejść. Akceptujesz swój lęk, swoją złość, nienawiść, cierpienie i ból. Akceptujesz i kochasz. Tak w bardzo prosty ale i skuteczny sposób uwalniasz się od tego, co hamowało twoje życie – uwalniasz się od lęków, złości, cierpienia… Wizualizacja poprzedzona jest wprowadzeniem, aby pełniej i skuteczniej zadziałać na planie twojej świadomości!

Pozwól sobie na “śmierć” tej negatywnej stronie swojego życia. Pozwól sobie na “narodziny” swojej wewnętrznej, boskiej natury, jaką masz w sobie od zawsze…

Wizualizacja: Alla Alicja Chrzanowska
Wprowadzenie: Roman Rybacki

Spis zawartości

  1. Sesja pierwsza – komentarz – czas ok. 30:00
  2. Sesja druga – TRANSFORMACJA ŚWIADOMOŚCI – ok. 30:00

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane