Zapukaj po zdrowie EFT - Horst Benesch

Zapukaj po zdrowie EFT

Nasza cena: 26,88 zł  (cena rynkowa: 29,29 zł, oszczędzasz 8% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (4 opinie)

Produkt należy do kategorii: Psychoterapia

Może Cię również zainteresuje

Opis

Skuteczna metoda, zwana Emotional Freedom Techniques (Technika Emocjonalnej Wolności -EFT) bazuje głównie na opukiwaniu palcami odpowiednich punktów meridianowych ciała oraz wypowiadaniu zdań dotyczących określonego problemu… i choć zdarza się nam do tego co nowe podchodzić zazwyczaj z pewną dozą sceptycyzmu i ostrożnością to w tym przypadku bardzo łatwo i szybko możesz zastosować i….sprawdzić efekty.

  • Liczba stron: 150
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 14,5x20,5 cm
  • Numer ISBN: 978-83-7377-268-7
  • Rok wydania: 2009

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Rzeczywiście bardzo przejrzysty podręcznik EFT
Autor: Sylwia Kalinowska (Warszawa) - 13 sierpnia 2009
Polecam tę pozycję wszystkim tym, którzy chcą zmienić swoje życie dzięki EFT. Technika jest bardzo prosta i skuteczna i każdy może ją stosować.
5 gwiazdek Podręcznik dla samouków
Autor: Sylwia Wolf - 9 lipca 2008
Jasny, prosty, przystępnie napisany:)
5 gwiazdek Rzeczowo i lekko o EFT.
Autor: Agnieszka (Galway) - 16 marca 2008
Kupiłam tę książkę na warsztatach EFT- uporządkowała moją wiedzę. Autor jasno i rzeczowo wyjaśnia zasady działania EFT i może powinnam jeszcze dodać- lekko :) Benesch opisuje, w jaki sposób stosować na sobie procedurę- jest genialnie prosta, a co więcej skuteczna- pisze również, co zrobić w przypadkach, gdy wydawałoby się, że EFT nie działa (podaje również powody takiego stanu rzeczy). Zdecydowanie polecam zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą metodą, jak i dla tych, którzy już jej nieco liznęli.
5 gwiazdek Świetna książka, bo o EFT ;)
Autor: (Warszawa) - 6 marca 2008
Książka wprowadzająca w podstawy rewolucyjnej metody EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności) robiącej karierę na całym świecie dzięki swojej skuteczności i prostocie w stosowaniu. Dręczące nas emocje, koszmary, bóle, fobie i inne lęki nie straszne są dla niej ;)

Ostatnio oglądane