Biała Szałwia - nasiona -

Biała Szałwia - nasiona

Nasza cena: 12,10 zł
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Kadzidła Navajo

Może Cię również zainteresuje

Opis

BIAŁA SZAŁWIASALVIA APIANA

10 nasion Salvia Apiana najwyższej jakości.

Jedno z najświętszych ziół Indian Ameryki Północnej (m.in. Navajo). Palone z intencją wypędzania nieproszonych bytów, jak i niskich energii z domostw oraz obejść.

Zgodnie z wierzeniami przynosi moc, mądrość, bystrość umysłu. Jego wspaniała woń sprzyja odczuciu nieśmiertlności oraz pomaga w dostępie do wiedzy (często pozaziemskiej).

Nasiona są one przeznaczone specjalnie pod zasiew plantacji. Biała Szałwia rośnie niesłychanie szybko i jest bardzo mało wymagająca.

Sposób zasiewu

W naszym klimacie wysiew całoroczny do doniczek lub wiosna / lato do gruntu (mrozoodporność do minus 5 stopni C). Lubi gleby piaszczyste oraz dużą ekspozycję słoneczną. Po wysianiu do zapiaszczonej gleby na głebokość 5mm podlewać raz dziennie.

Po wysianiu do podłoża 50% gleby – 50% piasku proszę utrzymywać wilgotność podłoża, kiełkowanie zachodzi po około 14 dniach w silnie nasłonecznionych miejscach. Naturalna kiełkowalność to 20%, są to nasiona selekcjonowane, więc można przyjąć, że ich kiełkowalność to minimum 20%.

Zdjęcie przedstawia roślinę cztery miesiące po wysiewie – tempo ekspresowe!

Białą szałwię można palić w postaci wysuszonych kiści – po podpaleniu i zgaszeniu ognia będą się równomiernie tliły lub można je skruszyć i palić na węgielkach trybularzowych lub węglu drzewnym.

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane