Zhempo - kadzidło sypkie -

Zhempo - kadzidło sypkie

Nasza cena: 24,00 zł
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Kadzidła Sypkie

Może Cię również zainteresuje

Opis

Zhempo – sypkie

Kadzidła sypkie (bezpostaciowe) były pierwszymi kadzidłami znanymi człowiekowi. Mają one pochodzenie mineralne (np. Sal-Shoop), żywiczne (np. Gokul) lub najczęściej roślinne.

Kompozycja 25 himalajskich medycznych i aromaterapeutycznych ziół, kwiatów, przypraw oraz nasion – używana w ofiarowaniu podczas pujy (tybetańskiej medytacji) oraz przy oczyszczaniu duchowym.

Błyskawicznie przesyca powietrze miękkim, jedwabistym aromatem tonizującym układ nerwowy.

Zestaw składa się z sypkiego himalajskiego kadzidła (50 gram) oraz najwyższej jakości węgla trybularzowego (5 szt.)

Postać sypka szczególnie nadaje się do pomieszczeń o większej kubaturze. Natychmiast wypełnia mniejsze pomieszczenia.

Instrukcja palenia kadzideł sypkich:

Umieść węgiel trybularzowy w naczyńku wypełnionym piaskiem lub żwirkiem. Podpal węgiel (za pierwszym razem nie trzymaj go w ręku, gdyż zapala się bardzo szybko!). W menisku węgla umieść szczyptę (!) kadzidła. Gdy pomieszczenie wypełni się aromatem zgaś węglik przysypująć go piaskiem lub żwirkiem. Możesz go ponownie użyć podpalając go przez kilkanaście sekund nad zapalniczką. Każdy węglik pali się przez min. 60 minut.

Do palenia kadzideł sypkich niezbędny jest węgiel drzewny (np. trybularzowy) – do kupienia również u nas w dziale „inne”.

Kadzidła z Himalajów:

  • wytwarzane są z ziół jednego z najbardziej dziewiczych obszarów świata,
  • zawierają w sobie potężną energię i wiedzę swych twórców – mnichów, mędrców, joginów, ajurwedyjskich lekarzy i terapeutów,
  • zawierają nie tylko materię, ale również dobroczynne intencje uwalniane podczas ich spalania,
  • produkowane w niezmienionej formie od tysiącleci,
  • sprowadzane są bezpośrednio z Himalajów (w oryginalnych opakowaniach, zachowujemy nawet etykiety w języku tybetańskim i innych).

Majestatyczna energia tych kadzideł jest podyktowana zarówno składnikami (minerały, metale szlachetne, zioła, nasiona, żywice, etc.) jak i techniką ich wyrobu. Są one wytwarzane wyłącznie ręcznie przez ludzi znajdujących się w całkowitej zgodzie z miejscem i czasem, w którym przyszło im żyć. Często pogrążeni są oni w stanie półmedytacyjnym wzmacniając działanie kadzideł przez odpowiednie mantry i błogosławieństwa.

Dzięki swemu subtelnemu oddziaływaniu mogą z powodzeniem być stosowane jako neutralizatory stresu, negatywnych emocji, skutecznie eliminują woń dymu tytoniowego.

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Doskonałe kadzidło :)
Autor: Monika - 29 stycznia 2008
Ta mieszanka jest rzeczywiscie subtelnie aromatyczna, doskonale wypełnia luki energetyczne po oczyszczaniu, bardzo dobrze się przy niej medytuje lub poprostu wprowadza delikatny, relaksujący nastrój, zapach uspokaja i wycisza. Taka jest moja opinia.

Ostatnio oglądane