Zdumiewające prawa potęgi kosmicznego umysłu - Joseph Murphy

Zdumiewające prawa potęgi kosmicznego umysłu

Nasza cena: 26,25 zł  (cena rynkowa: 27,30 zł, oszczędzasz 4% !)
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Potęga umysłu

Może Cię również zainteresuje

Opis

Jeżeli szukasz sposobu osiągnięcia większej samoświadomości, silniejszych związków albo bezpieczeństwa finansowego, to poprawione i uzupełnione wydanie bestsellerowej książki Josepha Murphy’ego pomoże ci go znaleźć.

Autor światowego bestsellera „Potęga podświadomości” Murphy w przejrzysty i praktyczny sposób przedstawia proste metody wykorzystujące potęgę ludzkiej podświadomości, które pozwalają osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe. Dzięki niej odkryjesz, że nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać, nie ma celu, którego nie da się osiągnąć, ani pragnienia, którego nie dałoby się spełnić.

Gdy przeczytasz tę książkę, nauczysz się:

  • wykorzystywać prawo wewnętrznego przewodnictwa, aby osiągać swoje cele,
  • stosować prawo uzdrawiania, aby wzmocnić umysł, ciało i ducha,
  • pokonywać lęki i urzeczywistniać pragnienia, wykorzystując prawo odwagi,
  • wykorzystać prawo dobrobytu, aby osiągnąć prawdziwe bogactwo,
  • eliminować ze swego życia negatywne sytuacje dzięki prawu kontroli emocjonalnej,
  • zastępować niepokój wewnętrzną harmonią, stosując prawo spokoju umysł.

Wstęp

Ta książka może sprawić, że w twoim życiu będą działy się rzeczy magiczne.
Magia polega na tworzeniu określonych rezultatów przy pomocy sił, których jeszcze nie rozumiemy. W miarę jak człowiek się rozwija, jest w stanie docenić te procesy, a one przestają wówczas wydawać się magiczne, choć nadal pozostają czymś cudownym. Przypuśćmy, że ktoś z zamierzchłych czasów obserwuje, jak korzystasz z Internetu, aby uzyskać informacje z bazy danych mieszczącej się na drugim końcu świata, po czym błyskawicznie wymieniasz informacje z przyjacielem z innego kraju, słuchając jednocześnie z płyty kompaktowej symfonii granej przez wielką orkiestrę. Twój gość byłby przekonany, że jesteś światowej klasy magiem bądź czarodziejem. Dzieje się tak dlatego, że on po prostu nie ma pojęcia o tym, jak działają te urządzenia, choć nam nie wydają się one niczym magicznym.

Wszystkie podstawowe siły są z natury swej nieznane. Co więcej, wszystko jest produktem umysłu, ale my jeszcze tak naprawdę nie wiemy, czym jest umysł. Nie możemy badać go pod mikroskopem, nie możemy go też zobaczyć, niemniej potrafimy odkryć, jak działa. Poznając jego działanie, odkrywamy ukrytą siłę, która unosi nas i sprawia, że podążamy prosto do szczęścia, wolności i spokoju ducha.

W jaki sposób używasz na co dzień swojej kosmicznej mocy
Nie wiemy dokładnie, czym jest elektryczność. Wiemy trochę o tym, co potrafi zdziałać, lecz wewnętrzna natura owej siły wciąż pozostaje dla nas czymś nieznanym. W identyczny sposób wszyscy cały czas używamy szczególnych sił. Nie rozumiemy, na przykład, tego, jak się poruszamy, albo w jaki sposób potrafimy unosić palec, wyrażając jedynie wolę umysłu. Mówi się, że unosząc palec, zakłócamy bieg najbardziej odległej gwiazdy. Widzicie zatem, że jesteśmy wystarczająco dobrze zaznajomieni z tym, co można nazwać magią, nawet jeśli w mowie potocznej tak tego nie nazywamy. Magią określamy jedynie te niezwykłe rzeczy, których nie rozumiemy.
Masz umysł i z tej książki możesz dowiedzieć się, jak posługiwać się nim w sposób bardziej efektywny. Rezultatem tego będą cuda, które zaczną wydarzać się w twoim życiu.

W jaki sposób ta książka może odmienić twoje życie?
Książka ta zawiera klucz do przebudowania twego dotychczasowego życia. Napisana została właśnie dla ciebie. W piętnastu rozdziałach przytoczone zostały różne techniki i procesy, podane prostym i praktycznym językiem, tak abyś mógł łatwo wykorzystać magiczne moce Uniwersalnego Umysłu i abyś przyciągnął do siebie zdrowie, szczęście i dobrobyt oraz poczucie całkowitego wewnętrznego zadowolenia i spełnienia.
Gdy będziesz czytał zajmujące, czarujące opowieści umieszczone na kartach tej książki, zobaczysz dokładnie, w jaki sposób inni dokonują w swoim życiu zadziwiających rzeczy, wykorzystując szczególne moce znajdujące się w nich samych. Nosisz w sobie kosmiczną Moc. Informacje, jakie znajdziesz w tej książce, pokażą ci, jak ją odnaleźć i wykorzystać.

Dlaczego żaden z Twoich problemów nie powinien pozostać nierozwiązany
Znajduje się tu odpowiedź na każdy problem. Święcie wierzę w to, że znajdziesz w tej książce swoją odpowiedź. Potęga Uniwersalnego Umysłu jest największą potęgą na świecie. Może ona spełnić wszystko, czego tylko zapragniesz. Tą Potęgą jest twój umysł, który stanowi jedność z Umysłem Uniwersalnym.

Książka ta podaje, jak myśleć i co myśleć oraz jak kierować swoim umysłem, aby te wszystkie cuda wydarzały się w twoim życiu. Znajdziesz tu bezcenną wiedzę, dzięki której na zawsze będziesz mógł wypędzić śmiertelną mentalną truciznę lęku, zmartwienia i zazdrości.

Gdy przeczytasz, a potem zastosujesz tę szczególną moc twojego umysłu tak, jak zostało to tutaj opisane, będziesz mógł wyruszyć w wielką i wspaniałą podróż w mentalny i duchowy rozwój. Z podróży tej wyniesiesz ogromne korzyści w postaci zdrowia, bogactwa, miłości i ekspresji. Może to okazać się dla ciebie bardzo ekscytujące; zaczniesz spoglądać w przyszłość z radością i entuzjazmem. Kontynuuj swą cudowną podróż przez strony tej książki, aż odmieni się twoje życie i umkną z niego wszystkie cienie.

Spis zawartości

Przedmowa 7

Prawo I Prawo kontaktu z kosmicznym umysłem 11
Prawo II Tajemne prawo wiary 25
Prawo III Prawo uzdrawiania 39
Prawo IV Dynamiczne prawo ochrony 59
Prawo V Tajemne prawo wewnętrznego przewodnictwa 79
Prawo VI Potężne prawo odwagi 91
Prawo VII Cudowne prawo poczucia bezpieczeństwa 109
Prawo VIII Magiczne prawo odżywiania mentalnego 121
Prawo IX Wielkie prawo miłości 131
Prawo X Prawo kontroli emocjonalnej 145
Prawo XI Prawo harmonii małżeńskiej 159
Prawo XlI Prawo spokoju umysłu 175
Prawo XIII Prawo dobrobytu 1°9
Prawo XIV Prawo tworzenia 201
Prawo XV Prawo nieskończonego życia 215

O autorach 227

  • Oprawa: miękka
  • Rozmiar: 125 x 195

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane