Rozmowy z Bogiem, księga pierwsza - Neale Donald Walsch

Rozmowy z Bogiem, księga pierwsza

Nasza cena: 27,30 zł
Ocena Klientów: 4 gwiazdki (12 opinii)

Produkt należy do kategorii: Rozwój duchowy

Może Cię również zainteresuje

Opis

Ta książka przeznaczona jest dla każdego. Porusza odwieczne zagadnienia życia i miłości, celu i funkcji, ludzi i związków, dobra i zła, grzechu i winy, przebaczenia i odkupienia, Ścieżki do Boga i drogi do piekła… słowem wszystko. Bez osłonek omawia sprawy seksu, władzy, małżeństwa, dzieci, pracy, zdrowia, “życia przed życiem” i “życia po życiu”. Zgłębia wojnę i pokój, wiedzę i ignorancję, ofiarowanie i branie, radość i smutek. Rozpatruje to co konkretne i to co absurdalne, widzialne i niewidzialne, prawdę i nieprawdę.

Fragment

“Przemawiam do każdego człowieka. Nieustannie. Rzecz nie w tym do kogo się zwracam, ale kto mnie słucha. Przemawiam na różne sposoby. Nasłuchuj mego głosu w prawdzie swojej duszy. W uczuciach serca. W wyciszonym umyśle. Słuchaj mnie na każdym kroku. Ilekroć zechcesz Mnie zapytać, wiedz że Ja już odpowiedziałem. Otwórz szeroko oczy i spójrz na świat…”

  • Liczba stron: 270
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 12,5x19,5 cm
  • Numer ISBN: 978-83-7191-999-2
  • Rok wydania: 2010

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Niesamowite...
Autor: GabrielaU - 25 stycznia 2011
Zdecydowanie polecam każdemu: ateistom, ze względu na to, że często ich poglądy są determinowane przez obłudę religii; agnostykom, dlatego, że Bóg wcale nie jest tak odległy i niezrozumiały, jak się może wydawać; katolikom, którzy w większości przyjmują bez protestu i namysłu wszystko, co wkłada im do głowy Kościół...
Polecam również całą Trylogię Rozmów z Bogiem wszystkim, którzy nie boją się myśleć i zmieniać: siebie i swojego życia.. To naprawdę coś niesamowitego!
5 gwiazdek To podstawa radykalnego wybaczania
Autor: Sylwia Kalinowska (Warszawa) - 23 kwietnia 2010
Z książką Walscha spotkałam sie przy okazji kursu trenerskiego z Radykalnego Wybaczania. Przeczytałam ja jednym tchem, bo mówiła dokładnie o tym, co wtedy było dla mnie ważne. Porządkowałą wiele spraw, które - mówiąc kolokwialnie - popsuły mi się. Wieel dzięki niej zrozumiałam. Dziś, już jako doswiadczona trenerka radykalnego wyabcznia - mogę polecic tę pozycję wszystkim, któzy chcą sie rozwijać duchowo. To pozycja wręcz obowiązkowa.
Pozdrowienia,
Sylwia Kalinowska
trener radykalnego wybaczania (www.zlotabrama.pl)
2 gwiazdki Zdegustowana
Autor: - 30 marca 2010
Nie podoba mi się. Mam mieszane uczucia co do tej pozycji. Nie zamierzam negować absolutnie wszystkiego, co jest w niej napisane. Ale odnoszę wrażenie, że autor nie do końca właściwie rozpoznał swojego rozmówcę i siły przedstawiające mu się jako Wszechmogący. Oczywiście nie kwestionuję najlepszych intencji Walscha i szczerych chęci podzielenia się ze światem swoim "wspaniałym, radosnym, budującym" odkryciem jakie kierowały nim podczas pisania tej książki. Mogłabym zacząć teraz szczegółowo argumentować dlaczego, ale nie na to jest miejsce w tym krótkim komentarzu. Może kiedyś przysiądę fałdów i napiszę to gdzieś indziej. Póki co: każdy może przecież przeczytać i wyrobić sobie swoją opinię. Ta jest moja.
5 gwiazdek To co kazdy wiedzieć powinien!!!!
Autor: Janina Apola - 13 września 2009
KOCHANI !!! Oto mamy odpowiedzi na nasze nurtujące pytania !!!! Wszystko jest logiczne, spójne i mądre !! Zgadzam się z tym co jest logiczne i wynika z miłości!! Wszystkim Tym co się buntują przeciwko słowom Bożym, powiem jedno -- Wasz Czas jeszcze nadejdzie!! A Tym co wierzą- moje gratulacje!! Asia.
5 gwiazdek wera
Autor: weronika maria joanna frankowska (zaborówiec) - 23 marca 2009
ta i inne otwarly nowy zozdzial w moim zyciu!
nie ma nic lepszego jak przypominac sobie ta najwazniejsza prawde!
3 gwiazdki Kontrowersyjna książka....
Autor: Nika31 (chrzanów) - 26 listopada 2008
Czytając tą książke przeżyłąm tak głęboki bunt i sprzeciw wobec słów autora że przez kilka dni byłam pod jej ...hmmm raczej negatywnym wrażeniem.

Uważam że jest to książka jedynie dla osób całkowicie ukształtowanych emocjonalnie...ponieważ moje zdanie jest takie że są w niej zawarte prawdziwe prawdy i też jak dla mnie wyssane z palca...
Skąd wiem...Jeśli twoja intuicja i twoje wewnetrzne JA buntuje sie przeciwko jakims faktom tam zawartym to nie może być prawdziwe nawet jeśli patrzysz szeroko na świat i wszystko czym jesteśmy ...

Polecam ją przeczytać by móc zastanowić sie nad pewnymi rzeczami i otworzyć oczy na pewne fakty.

Nie polecam osobowością nieukształtowanym...jest zbyt jednostronna..

PAmiętajcie że każda moneta ma dwie strony....
5 gwiazdek Szukajcie, a znajdziecie :)
Autor: MindTraveler (Grójec / Warszawa) - 29 października 2008
Powiem krótko: Polecam całą trylogię. Autor w ciekawy sposób prezentuje nam swoje widzenie świata poprzez rozmowy jakie prowadzi z Bogiem. Współczesne religie (szczególnie religia chrześcijańska) wmawiają nam poczucie winy i niegodności.
Treść zawarta w książkach stanowi wentyl, który pozwala psychicznie uwolnić się od wszechobecnej religijnej hipokryzji.
Książka którą może przeczytać zarówno ateista (pomoże mu ona odnaleźć Boga), człowiek gorliwie wierzący (ujawni mu religijne zakłamanie) lub też człowiek poszukujący.
Od zawsze bowiem wpaja nam się, że Bóg i Religia to jedno. Czy to aby prawda? No cóż, przeczytajcie i oceńcie sami. Autor zachęca do własnych poszukiwań, do stawiania pytań i znajdywania na nie odpowiedzi, rozbierając do naga rzeczy, o których wielu boi się nawet pomyśleć.
5 gwiazdek Wspaniała,
Autor: Agnieszka (Galway) - 2 października 2008
wspaniała, wspaniała :)
5 gwiazdek Uwaga może przwrócić Twój świat do góry nogami ;)))
Autor: Ewa Kaur (Dublin/ Warszawa/ Biłgoraj) - 18 grudnia 2007
tak tak, ta wspaniała książka potrafi zmienić Twoje życie o 180stopni, ale warto, zdecydowanie. Autor pisze o tym o czym doskonale wiemy a czytając tylko kiwamy głową, no tak, no tak właśnie czułam, że tak jest...
jest wiele zagadnień które mogą wzbudzić zdziwinie czy nawet bunt, ale za to całość prowokuje do stawiania pytań i dalszych poszukiwań a o to w rozwoju przecież chodzi... Polecam.
5 gwiazdek To piekna i madra ksiazka.
Autor: Karolina Żurawicz (Nowy Jork) - 8 października 2007
Dziwne, ze tak dlugo nie siegalam po te pozycje. Po przeczytaniu tak wielu ksiazek z dziedziny ezoteryki i rozwoju duchowego myslalam, ze juz raczej niewiele bedzie w stanie mnie zaskoczyc. Jak bardzo sie mylilam. Ksiega perwsza przeczytalam jednego dnia, ksiege druga nastepnego a trzecia przez kolejne dwa dni.
Teraz spokojniej patrze na swiat, Wiem, ze wszystko jest dobre!!!! I jest tak jak byc powinno.
Ksiazki te przynosza zrozumienie, spokoj, rozszerzaja horyzonty ale daja takze konkretne wskazowki jak funkcjonuje Wszechswiat.
To piekne i madre ksiazki.5 gwiazdek Odpowiedź na każde ważne pytanie
Autor: Palomita - 4 listopada 2006
To książka dla każdego. Nawet dla ateisty, który po przeczytaniu jej będzie musiał się poważnie zastanowić czy naprawdę jest ateistą.
Książka dla tych, którzy jawnie lub w skrytości ducha nie godzą się z tym, do czego przekonuje nas kościół. Dla poszukujących swojej własnej prawdy. Dla tych, którzy nie zgadzają się ze złem i wierzą w dobro - dla wszystkich właśnie :-)
Napisana jest rzeczywiście w formie dialogu. Autor zadaje Bogu pytania i uzyskuje od niego odpowiedzi. Pytania, które zadałby Bogu każdy z nas, gdyby tylko spodziewał się odpowiedzi.
Rzecz jednak nie w tym, kto zadaje pytania, ale kto gotowy jest na uzyskanie odpowiedzi. Przeczytajcie, jeżeli chcecie usłyszeć odpowiedź. Nie musicie się z nią zgadzać, ale chyba dobrze ją znać :-)
5 gwiazdek Porozmawiaj z Bogiem o czym tylko zechcesz
Autor: Julita Dybowska - 29 sierpnia 2006
To jedna z tych książek, które odmieniają życie.
Napisana w ciekawym stylu w formie rozmowy, przedstawia zupełnie nowy sposób patrzenia na świat. Mówi o tym, co coraz więcej osób czuje w głębi duszy, porusza najróżniejsze zagadnienia, odpowiada na wiele pytań, inspiruje, przynosi zrozumienie i spokój.

Ostatnio oglądane