Co choroba mówi o tobie - Kurt Tepperwein

Co choroba mówi o tobie

Nasza cena: 32,55 zł
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Uzdrawianie

Może Cię również zainteresuje

Przykładowe fragmenty

Opis

OBUDŹ UZDRAWIAJĄCĄ SIŁĘ SWOJEJ DUSZY!

Każda choroba jest oznaką dysharmonii świadomości. Poprzez wyzwolenie określonych reakcji w sferze ciała symptomy przekazują choremu dokładną wiadomość na temat miejsca, w którym doszło do utraty wewnętrznej równowagi.


Autor opisuje, jak możemy rozpoznawać i właściwie interpretować symptomy chorobowe, a także poleca kroki, które powinniśmy wykonać w celu uzdrowienia. Opisując ponad 100 symptomów, prowadzi nas do źródła choroby, tkwiącego zawsze w sferze duchowej, a przez to pokazuje nam drogę do nas samych.

Pierwsza część książki jest wprowadzeniem do psychosomatyki (wiedzy o związkach pomiędzy ciałem a duszą), po którym – w części drugiej następuje dokładny opis ponad 100 symptomów chorobowych wraz z konkretnymi wskazówkami, jak możemy im zaradzić.

KURT TEPPERWEIN jest terapeutą i znawcą praktyk uzdrawiających. od 1984 roku pracuje jako docent w Akademii Nauk Duchowych. Prowadzi międzynarodowe treningi mentalne dla pracowników. Jego trening mentalny stanowi dla wielu ludzi – w tym menedżerów i zawodowych sportowców – istotną część życia oraz drogę do sukcesu zawodowego i osobistego.

  • Liczba stron: 256
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 14,5x20,5 cm
  • Numer ISBN: 83-86757-99-X
  • Rok wydania: 2003

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Tą książkę trzeba koniecznie przeczytać !!!
Autor: angelo33 (Wien) - 31 sierpnia 2006
Kurt Tepperwein pięknie opisał sposób powrotu do zdrowia.
Jak podają niektóre źródła, ponad 80% chorób jest związana z nasza psychiką. Warto czasami zatrzymać się i wsłuchać w swoje ciało, ono ma tak wiele nam do powiedzenia. Ktoś mądrze napisał "Zdrowie jest zbyt cenną rzeczą aby pozostawić je w rękach lekarzy". Może warto czasami przemyśleć swoje postępowanie zanim pobiegniemy do lekarza po kolejne pigułki. Rozwiązanie jest w zasięgu ręki, trzeba je tylko dostrzec. Książka ta jest dla ludzi którzy NAPRAWDĘ chcą odzyskać zdrowie a nie tylko je "podreperować". Uzupełnieniem tej lektury jest książka Luisy Hay "Możesz uzdrowić swoje życie". Polecam serdecznie obie pozycje i zachęcam do samodzielnej pracy nad swoim zdrowiem.

Technik odnowy biologicznej
M. Skłodowski

Ostatnio oglądane