Seksualność sukcesu i pieniędzy - Bożena Figarska

Seksualność sukcesu i pieniędzy

Nasza cena: 28,78 zł  (cena rynkowa: 31,39 zł, oszczędzasz 8% !)
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Prosperująca świadomość

Może Cię również zainteresuje

Opis

Pewnie nikt nigdy nie mówił Ci, że pieniądz jest żywą istotą. Pieniądz nie jest materią, tylko energią, ktora ma swoją duszę, swoje uczucia. Jest wrażliwy, potrafi się obrazić albo poczuć doskonale. Wymaga od nas szacunku, właściwego traktowania i zaspokajania jego potrzeb. Przypomnij sobie, czy zawsze spełniałeś te oczekiwania?

Nie wszyscy musimy zostać multimilionerami, nie każdy o tym marzy, ale każdy powinien żyć godnie i wzrastać w dobrobycie oraz z radością dzielić się nim, doświadczać wolności wynikającej z umiejętności kreowania i wykorzystywania pieniędzy na najwspanialsze, najbardziej wzniosłe cele. Do twojego rozwoju nie przyczynia się samo posiadanie dóbr, ale właśnie umiejętność ich tworzenia. Jest niezwykle ważne, aby kochać to, co się robi, a tylko Ty wiesz, co kochasz, co jest dla Ciebie ważne, jakie wywołuje emocje, kiedy pojawiają się uczucia bycia na “właściwym miejscu”. Stworzyć swoje pieniądze to nie to samo, co otrzymać je od kogoś. Ogromna moc i satysfakcja, które towarzyszą Twemu sukcesowi, są dużo ważniejsze od samych efektów wymiernych.

Inteligencję człowieka można zobaczyć w tym, jak zarabia pieniądze, jego mądrość – w tym, jak je wydaje.

Pamiętaj, że bogactwo daje wolność, a prawdziwa wolność polega na nieprzywiązywaniu się do dóbr materialnych, tylko posiadaniu tajemnicy tworzenia swojego nieograniczonego dobrobytu zawsze i w każdej sytuacji. Dzięki pieniądzom masz stać się lepszy, hojny, wyrozumiały, wspierający, zmieniać świat, nieść radość i szczęście.

  • Liczba stron: 244
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 14,5x20,5 cm
  • Numer ISBN: 83-7229-112-8
  • Rok wydania: 2005

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane