101. Flakonik Archanioł Jofiel - Archangel Jophiel  -

101. Flakonik Archanioł Jofiel - Archangel Jophiel

Nasza cena: 120,00 zł
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Flakoniki

Opis

Flakoniki wybieraj intuicyjnie, zwracając uwagę na to, który kolor przyciąga Twoją uwagę.

FLAKONIKI EQULIBRIUM AURA-SOMA® tworzone są z dwóch kolorowych części – oleju w górnej części oraz wody w dolnej. Zawierają energie w postaci esencji olejkowych i wyciągów z roślin, energię minerałów, kamieni szlachetnych, barw i światła.

Flakonik Archanioł Jofiel.

Nazwa angielska: Archangel Jophiel
Górny kolor: błękitny
Dolny kolor: jasnooliwkowy
Końcowy kolor: jasnoturkusowy
Czakra: gardła i serca
Pomander: Szafirowy (P12) i Oliwkowy (P09)
Esencja archanielskia: Archanioł Jofiel (AAE08)

Charakterystyka: Boska wola wstępuje do serca. Otwarcie nowego poziomu naszej istoty. Oczyszczenie emocji i ich zakotwiczenie na ziemi. Proces rozwijania serca. Najgłębsze aspekty żeńskiej strony naszej istoty spotykają się z wyższą Wolą.

W jakich miejscach stosować: Wokół całej piersi.

Sposób użycia:

Falkoniki stosowane są intuicyjnie lub 2 × dziennie – rano i wieczorem. Otwarty flakonik trzymamy w lewej ręce, palcem środkowym zamykamy go, palec wskazujący oraz serdeczny kładziemy na „ramiona” flakonika i mocno nim potrząsamy, by obie części się połączyły. Powstałą emulsję nanosimy na dłoń prawej ręki i nanosimy na wskazane w opisie danego flakonika miejsca jako pasmo wokół ciała.

Flakoniki są bardzo czułe, jeśli chodzi o energie. Flakonika powinien dotykać tylko jego “użytkownik” (nie dotyczy plastikowych buteleczek pierwszej pomocy).

Przed pierwszym użyciem flakonik można oczyścić, w tym celu zanurzamy pionowo aż po „ramiona“ w soli morskiej (na 24 godz.). W trakcie stosowania już go nie czyścimy, gdyż ewentualne zmętnienia są oznaką przebiegającego procesu.

Pojemność: 50 ml.

Buteleczka starcza na kilka – kilkanaście tygodni.

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane