Witamina to życie. Kontrowersje z pogranicza medycyny - Zbigniew Wiśniewski

Witamina to życie. Kontrowersje z pogranicza medycyny

Nasza cena: 33,60 zł  (cena rynkowa: 39,30 zł, oszczędzasz 15% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Medycyna niekonwencjonalna

Może Cię również zainteresuje

Opis

Odkąd Kazimierz Funk odkrył istnienie witamin, badania nad nimi trwają nieustannie. Ich wyniki są jednak konsekwentnie i wprawnie pomijane w fachowych publikacjach i mediach. I trudno się dziwić. Która firma farmaceutyczna zgodziłaby się na to, żeby nagłośnić fakt, że jej bardzo drogi i niezbyt skuteczny preparat może być z powodzeniem zastąpiony przez dużo tańszą i stuprocentowo skuteczną... marchew?

Zbigniew Wiśniewski opisał rezultaty swych badań nad witaminami i ich związkiem z najpopularniejszymi chorobami. Bogatą wiedzę medyczną połączył z faktami historycznymi dotyczącymi tego, jak poszczególne elementy jadłospisu trafiały na nasze stoły i co pozytywnego wnosiły do naszego stanu zdrowia.

Sprawdź, co oznacza pojęcie radiowitalności i jak możesz wykorzystać je do zapewnienia sobie długiej, pełnej zdrowia egzystencji. Nie jest bowiem powiedziane, że osiemdziesiątka na karku musi oznaczać schyłek życia.

  • Liczba stron: 270
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 14,5x20,5 cm
  • Numer ISBN: 978-83-7377-428-5
  • Rok wydania: 2010

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Ciekawa książka, warto ją mieć.
Autor: MindTraveler (Grójec / Warszawa) - 29 grudnia 2010
Autor w ciekawy sposób opisał witaminy oraz przed jakimi chorobami która witamina nas chroni. Można również znaleźć opis poszczególnych owoców i warzyw oraz ich wpływ na nasze zdrowie.

Ostatnio oglądane