Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie  - dr Doreen Virtue

Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie

Nasza cena: 33,05 zł  (cena rynkowa: 39,30 zł, oszczędzasz 16% !)
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Anioły

Może Cię również zainteresuje

Opis

Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparciedr Doreen Virtue

Przez lata na ekranach odbiorników telewizyjnych królował serial „Dotyk anioła”. Opowiadał on perypetie anielicy, która dokładała wszelkich starań, by ułatwić życie na ziemi zwykłym śmiertelnikom. Książka dr Doreen Virtue udowadnia, że koncepcja pomocnych aniołów gotowych na każde nasze wezwanie to coś znacznie więcej niż tylko telewizyjna fikcja.

Publikacja ta zawiera dziesiątki relacji osób, zarówno dorosłych jak i dzieci, którzy otrzymali pomoc wprost z niebios. Na ich modlitwy odpowiedzieli aniołowie, Jezus i inni duchowi nauczyciele, jak i ich… bliscy zmarli. Część z nich odnalazła bezpieczną drogę do domu, inni zostali uzdrowieni, a jeszcze inni znaleźli proste rozwiązanie sytuacji, która była pozornie niemożliwa do rozwiązania. Czasami pojawiał się na ich drodze życzliwy nieznajomy, który pomogał wyjść z opresji, a następnie w ułamku sekundy znikał. Doreen spisała ich historie i stworzyła unikalny pamiętnik niebiańskich interwencji.

Co więcej, Autorka również Tobie oferuje tygodniowy program, który uczyni Cię bardziej podatnym na anielskie podszepty i wskazówki płynące wprost z niebios. Świat jest pełen trudności i zagrożeń. Dobrze mieć Anioła Stróża

  • Liczba stron: 324
  • Oprawa: miękka
  • Rozmiar: 14,5x20,5 cm
  • Numer ISBN: 978-83-7377-513-8
  • Rok wydania: 2012

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane