Pozytywnie na co dzień - Roman Rybacki

Pozytywnie na co dzień (CD)

Nasza cena: 29,50 zł
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Afirmacje i medytacje (CD)

Może Cię również zainteresuje

Opis

Pozytywnie na co dzieńRoman Rybacki

Oto kolejny zbiór skutecznych afirmacji, czołowego twórcy pozytywnych medytacji, wizualizacji i afirmacji. Słowo ma moc kreacji, przekonuje nas autor, prowadząc na ścieżkę poznania samych siebie gdzie centrum stanowi radość, zadowolenie i spełnienie. Dokonujemy wyboru w każdej sekundzie naszego życia. Ze zbiorem afirmacji Pozytywnie na co dzień, ten wybór będzie prostszy i wręcz oczywisty. Zapraszmy do odbycia tej fascynującej wędrówki jaką jest samo życie napełnieni kreatywnym zapałem i esencją witalności.

Prostota w swojej istocie jest ze wszech miar pożądana i akceptowana. Mimo bardzo czasem skomplikowanych technik i metod działania różnych mechanizmów okazuje się, że najprostsze rozwiązania są zawsze najskuteczniejsze. Ogólnie przyjęte zasady w poszanowaniu prawa natury niemal zawsze uwidaczniają się w zwykłej prostocie. Te same zasady obowiązują w „wychowaniu” naszej podświadomości. Jedna z trzech najważniejszych postaci człowieczeństwa odpowiedzialna za moc twórczości, kreacji i w ogóle życia daje się „wychowywać” zgodnie z logicznie narzuconym programem w sposób prosty i z miłością.
Takie są afirmacje na tej płycie. Są one proste, ciepłe – powtarzane z pozytywnym nastawieniem gwarantują wysoką skuteczność w przejawianiu codzienności! Aby osiągnąć pożądane efekty należy podejść do siebie samego z nastawieniem emocjonalnego ciepła, szacunku i miłości. Samoakceptacja takiej postawy to klucz do sukcesu! Moc, której każdy potrzebuje i szuka jest niemal w „zasięgu ręki”! Wystarczy tylko posiąść to proste narzędzie, zmobilizować siebie do systematyczności i gotowe! Po kilkudziesięciu dniach odsłoni się efekt nowego programu. Rzeczywistość stanie się znacznie lepsza a efekty będą wspaniałe nie tylko dla „afirmujących”.

Spis zawartości

1. Optymizm – mój dekret 26:06
2. Optymizm – twój dekret 26:33
3. Optymizm na co dzień 20:20

Łączny czas: 72 minuty

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane