Trzecie oko. Brama postrzegania pozazmysłowego - Osho

Trzecie oko. Brama postrzegania pozazmysłowego

Nasza cena: 14,69 zł  (cena rynkowa: 16,52 zł, oszczędzasz 11% !)
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Ciała energetyczne

Może Cię również zainteresuje

Przykładowe fragmenty

Opis

Mistrz Osho zawarł w tej książce swój wykład na temat doświadczenia “trzeciego oka” – punktu anatomii ciał subtelnych, dzięki któremu identyfikujemy się z otaczającym nas światem.

O znaczeniu trzeciego oka

Gdy człowiek postrzega, wyczuwa lub w jakiś inny sposób zaczyna odbierać istnienie ludzkiej aury (warstw subtelnej energii otaczającej ciało fizyczne), zdolność tę przypisuje się otwarciu trzeciego oka. Ten tajemniczy organ nazwano “trzecim okiem”, pozwala on bowiem dostrzegać to, co jest ukryte przed wzrokiem fizjologicznym.

Trzecie oko jest punktem anatomii ciał subtelnych, dzięki któremu identyfikujemy się z otaczającym nas światem. Identyfikacja ta odbywa się na tysiące sposobów. Można identyfikować się z pracą – lekarza, terapeuty, biznesmena, profesora uniwersytetu. Identyfikujemy się ze statusem społecznym albo jako człowiek sukcesu, człowiek sławny, szanowany lub bogaty. Można się identyfikować z wyznawaną religią, przynależnością państwową lub etniczną. Możliwa jest także identyfikacja z lokalną drużyną piłkarską, marką używanego samochodu czy zestawem ubrań, jakie nosimy.

W miarę otwierania trzeciego oka i zyskiwania wyraźniejszego widzenia wewnętrznego, stopniowo zanika tendencja do tworzenia osobowej jaźni indentyfikującej się z zewnętrznymi etykietkami. Następuje wyzwolenie z tego, co stanowi więzienie psychologiczne, jednocześnie umożliwiając doświadczanie godności i wspaniałości naszej autentycznej natury: unikalnego jednostkowego bytu ludzkiego.

  • Liczba stron: 58
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 16x23,5 cm
  • Numer ISBN: 83-88915-01-0
  • Rok wydania: 2003

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane