Przywracanie zdrowia - David R. Hawkins

Przywracanie zdrowia

Nasza cena: 70,00 zł
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Rozwój duchowy

Może Cię również zainteresuje

Opis

Przywracanie zdrowiaDavid R. Hawkins

Kolejna książka z serii wykładów Hawkinsa, w której opisuje jak z wykorzystaniem Mapy Poziomów Świadomości wyleczył samego siebie z wielu przewlekłych, poważnych chorób, a następnie osiągał spektakularne efekty w pracy ze swoimi pacjentami, których dolegliwości były tak poważne, że określano ich mianem “przypadków beznadziejnych”.

  • Liczba stron: 490
  • Oprawa: miękka
  • Rozmiar: 14,5 x 20,5
  • Numer ISBN: 978-83-62842-04-9
  • Rok wydania: 2012

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Doskonała, światła książka!
Autor: Katarzyna Ostrowska - 5 kwietnia 2013
Pomaga wykroczyć świadomością poza wzorzec choroby i uświadomić sobie, że choroba tak naprawdę jest tylko symptomem czegoś, co dzieje się w umyśle i/lub sferze emocji, np. żalu, złości, poczucia przytłoczenia obowiązkami, zmęczenia psychicznego, niewiary. Autor, psychiatra, który dokonał w życiu niesamowitego skoku świadomości, miał ponad 200 poważnych chorób. W pasjonujący sposób opisuje, jak się z nimi borykał oraz jak zmieniał świadomość, przenosząc się na poziom prawdy. Według opracowanej przez niego Mapy Świadomości ów poziom prawdy zaczyna się od etapu 200 - Odwagi.
Jak dla mnie książka warta swojej ceny. Nie należy do lektur, które się połyka za jednym razem - stopniowo budzi z ludzkich schematów myślowych, przypomina o tym, że nasza moc do tworzenia cierpień, jak i uwalniania od nich, nie istnieje na zewnątrz, w świecie, ale w nas.

Ostatnio oglądane