Afirmacje Sukcesywne. Jak wyafirmować sobie szczęście - Robert Krakowiak

Afirmacje Sukcesywne. Jak wyafirmować sobie szczęście

Nasza cena: 42,00 zł  (cena rynkowa: 45,00 zł, oszczędzasz 7% !)
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Medytacja

Może Cię również zainteresuje

Opis

Książka Afirmacje Sukcesywne opisuje zaawansowaną technikę pracy z afirmacjami. Nauczy Cię ona, jak układać, uwiarygodniać, stopniować i precyzować afirmacje pod kątem konkretnej osoby, konkretnego celu oraz etapu jego realizacji. Nauczy Cię również tego, jak skutecznie z nimi pracować. Książka mówi o tym, jak zmienić swój zewnętrzny, ale i wewnętrzny stan, czyli jak zmienić swoje życie i jak umieć się nim cieszyć. Zawiera wiedzę teoretyczną, jak również część praktyczną, która pozwala samodzielnie pracować nad sobą.

Książka: “Afirmacje Sukcesywne” pomaga poznać samego siebie, własne predyspozycje i ukształtować swoje cele. Uczy również samodzielnego układania i pracowania z afirmacjami. Oczywiście skuteczność zależy od systematycznej, wytrwałej pracy.

Jest to książka, po przeczytaniu której, każdy czytelnik będzie miał prawidłowo ułożone afirmacje pod kątem swojego osobistego celu, osobistych predyspozycji, wewnętrznych przekonań i etapu w swojej drodze życiowej, na którym się znajduje. Dalsza skuteczność afirmacji zależeć będzie już tylko od systematycznej, wytrwałej pracy.

  • Liczba stron: 496
  • Oprawa: miękka
  • Rozmiar: Format: 14,1x21 cm
  • Numer ISBN: 978-83-64394-01-0
  • Rok wydania: 2013

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane