Krystyna Trzaska

O mnie

Witam :)

Jestem trenerem EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności)oraz coachem prowokatywnym. W pracy z klientami wykorzystuję wiedzę na temat przepływu energii w ludzkim ciele i jej związek z emocjami. Wiele problemów emocjonalnych powoduje blokady energetyczne w organizmie. Praca nad problemem i równoczesne opukiwanie punktów meridianowych sprawia, że proces zmiany zachodzi na kilku poziomach, dlatego efekty są szybkie i trwałe. Coaching prowokatywny doskonale współgra z metodą EFT, dlatego w czasie sesji stosuję połączenie opukiwania punktów meridianowych z humorystyczną prowokacją ;)

EFT coaching, to metoda, która nie jest właściwa dla każdego, chyba że ktoś chce osobiście doświadczyć, jak łatwo można poprawić jakość życia.

Przed sesją EFT coachingu warto zapoznać się ze skryptem, który zawiera najważniejsze informacje na temat procedury EFT. Jest on dostępny na stronie www.eftera.pl

Napisałam poradnik "Doskonała sylwetka z EFT". Omawiam w nim możliwości zastosowania EFT do łatwiejszego osiągnięcia optymalnej wagi. Poradnik ukazał się w formie ebooka a także w wersji książkowej.
Prowadzę sesje indywidualne oraz kursy i warsztaty EFT:

"EFT - Klucz do sukcesu".
"Uwolnij swój potencjał" - kurs EFT dla młodzieży


Serdecznie zapraszam

Krystyna Kryszczyszyn
Coach, Trener EFT-ADV

Ostatnio dodane artykuły

Zobacz wszystkie moje artykuły (2)

Ostatnio dodane opinie

Nie mam jeszcze żadnych opinii...
 
Krystyna Trzaska - zdjęcie
  Krystyna Trzaska: