Etiuda

Moje opinie

Widzisz opinie 1 - 6 (z 6).

Siedem duchowych praw sukcesu - Deepak Chopra   Siedem duchowych praw sukcesu - Deepak Chopra
5 gwiazdek Kwintesencja wiedzy o życiu.
Etiuda, 18 października 2006
Książka po prostu rewelacyjna!
Przedstawia i opisuje siedem duchowych praw, które działają w naszym zyciu. Stosowanie tych praw sprawia, że nasze życie jest cudownie lekkie i przyjemne, bez najmniejszego wysiłku z naszej strony. Jak bez ciężkiej pracy i wielkich planów osiagnąć sukces i bogactwo, to materialne jak i duchowe? O tym własnie traktuje ta ksiązka.
Możesz uzdrowić swoje życie - Louise L. Hay   Możesz uzdrowić swoje życie - Louise L. Hay
5 gwiazdek Po prostu trzeba przeczytać :)
Etiuda, 1 września 2006
Jest to jedna z pierwszych ksiązek jaką przeczytałam interesujac się pozytywnym myśleniem. Ksiażki nie trzeba reklamować, szybko stała się bestsellerem i jest nim do dziś. Autorka opisuje w niej jaką moc mamy nad naszym zyciem i co powoduje nasze kłopoty zdrowotne i życiowe.

Opisuje równiez techniki jaki posługiwała się budując swoje zycie na nowo. A miała co budować - swoje zdrowie i związki. To pierwsze choroba nowotworowa to drugie to brak miłosci do siebie.

Ty tez mozesz zmienic swoje zycie na lepsze tak jak autorka tej ksiażki.
Poczucie Własnej Wartości - Leszek Żądło   Poczucie Własnej Wartości - Leszek Żądło
5 gwiazdek Zasługujesz na to co najlepsze niezależnie od tego co wmawiali Ci inni i co o Tobie myślą.!
Etiuda, 1 września 2006
Świetna płyta kaseta z medytacją na temat poczucia własnej wartości. Podkład muzyczny podczas medytacji jest relaksacyjny i spokojny, co sprawia że można się łatwiej rozluźnić i zaakceptować pozytywne tresci o sobie. Pozycja bardzo pomocna w procesie podnoszenia własnej samooceny. Płyta /kaseta została nagrana podczas medytacji. Nie zawiera żadnych tresci podprogowych.
Chwile łaski - Neale Donald Walsch   Chwile łaski - Neale Donald Walsch
4 gwiazdki Cuda zdarzają się każdego dnia :)
Etiuda, 29 sierpnia 2006
Ksiażka opisuje autentyczne historie ludzi, którzy doświadczyli w swym życiu cudów, które na zawsze odmieniły ich zycie. Lektura inspiruje i przypomina że cały czas czuwa nad nami, codziennie sie o nas troszczy i przez cały czas przemawia do nas Bóg poprzez sytuacje i zdarzenia jakie napotykamy na swej drodze. Musimy tylko je zauważyć a wtedy znajdziemy odpowiedz na nasze pytania.
Potęga podświadomości - Joseph Murphy   Potęga podświadomości - Joseph Murphy
4 gwiazdki Książka o siłach zawartych w twojej Podświadomości :)
Etiuda, 17 sierpnia 2006
Bardzo dobra ksiazka, która w jasny sposób przedstawia mechanizmy działania naszej Świadomosci i Podswiadomosci. Joseph Murphy w swym dziele opisuje jakie techniki trzeba zastosowac by sprawy szły zgodnie z naszymi myslami. Ta ksiązka uczy jak sie modlić by twoje modlitwy zostały wysłuchane. Bardzo dużo insprujacych przykładów na to jak można zmienić swoje zycie poprzez uruchominie naszych wewnętrzych sił sprawia czujemy entuzjazm do pracy ze swoją Podświadmoscią. Malutkim minusem jest to że autor nie wziął pod uwage tego jak pozbyć się mechanizmów utrudniajacych prace z Podświadomoscią.
Jak żyć długo i zdrowo - Michał Tombak   Jak żyć długo i zdrowo - Michał Tombak
5 gwiazdek Wartościowa ksiażka o tym jak oczyścić swój organizm i żyć w nim zdrowo.
Etiuda, 17 sierpnia 2006
Świetna książka dla tych, którzy chcą żyć zdrowo i w zgodzie ze swym organizmem. Głównym mottem ksiazki jest : " W zdrowym ciele zdrowy duch". Autor podaje świetne przepisy na soki i przeciery oczyszczające z toksyn i załogów na oczyszczenie m.in watroby, nerek, jelit, żołądka, które bardzo łatwo można zrobić samemu z warzyw i owoców. Ksiązka uczy tez w jaki sposób dbać o swój kregosłup, jak prawidłowo oddychać by organizm był dobrze dotleniony. Naprawde warto przeczytać te książke bo przepisy i wskazówki zawarte w niej są bardzo proste i kazdy moze je zastosować z korzyścią dla siebie. Miałam jeszcze napisać jakieś minusy ale się ich nie doszukałam. :)
 
Etiuda - zdjęcie
  Etiuda: