Kalendarium Warsztatów Rozwojowych
 

Kwantowe Pola Transformacji

  • 16 września 2017


Prowadzene: Anna Kubica

“W moim odczuciu od lat posługujemy się starymi mapami na drodze życia. Człowiek jest nawigacją pragnącą dotrzeć do celu, który coraz częściej wydaje się być poza zasięgiem. Wydarza się tak z powodu starych wierzeń, przekonań i nieaktualnych drogowskazów umysłu. Prowadzą nas stare, nieaktualne mapy. Z tego powodu, kręcimy się w kółko, błądzimy. Psychotronika i ezoteryka jest pełna pułapek bazujących na lęku; wpaja się nam pojęcia takie jak wampiryzm energetyczny, demony, podczepienia, blokady. To stare, przebrzmiałe mapy pochodzące z czasów, kiedy ludzkość nie znała nauki. Wierzymy w nie, ponieważ nie wiemy, że istnieją już inne, skuteczniejsze i szybsze sposoby na poradzenie sobie z problemami.

Co dla Ciebie jest celem? Zdrowie? Harmonijne relacje? Spokój? Radość? Wolność? Przepływ finansów? Rozwijanie intuicji?

Aby cel stał się osiągalny, potrzebujemy nowych, aktualnych map. Znajdziemy je w najnowszych odkryciach fizyki kwantowej i fizyki pól torsyjnych. Polegają na właściwym skierowaniu Twojej uwagi.”

Anna Kubica

Cały dzień nastawiony jest na odkrycie i korzystanie z języka światła ? poza słowami, poza umysłem. Posługiwanie się językiem światła to powrót do pradawnych umiejętności komunikowania się bezgłośnym językiem serca ? uniwersalnej miłości. Kiedy jesteśmy połączeni ze strachem, samotnością, ograniczeniami, nasze życie to odzwierciedla. Kiedy połączymy się z miłością, obfitością, jednością, nasze życie również odzwierciedli te cechy.

Podczas warsztatu pracujemy z częstotliwościami, które wspierają zmianę różnych aspektów. Są intensywne i pomagają przetransformować lęk. Wprowadzają spokój i kontakt ze sobą. Wspierają podejmowanie decyzji, dodają odwagi. Dają siłę do tworzenia i realizowania celów.
Medycyna informacyjna doceniła i wykorzystała potencjał nauki i informacji. Zachęcam do wprowadzenia pracy z informacją w codziennym życiu.

Czego dotyczą transformujące potencjały częstotliwości:

Wprowadzenie neutralności – uwolnienie od oceny i krytyki.
Kontakt z wewnętrzną mocą – wyklarowanie wizji i celu.
Pełna akceptacja siebie.
Przestawianie umysłu na wysyłanie fal miłości.
Zdrowa miłość (do siebie i innych).
Równowaga pomiędzy dawaniem i otrzymywaniem.
Tworzenie i manifestowanie zamiast destrukcji.
Spontaniczna radość zamiast paraliżującego strachu.
Budowanie relacji z sobą, jako jedyna droga do harmonijnych relacji z ludźmi.
Rozpuszczenie / neutralizowanie wzorców problemów.
Umiejętność przyciągania i zauważania wspierających wydarzeń i cudownych zbiegów okoliczności.
Transformacja uciążliwych nawyków.
Nowe mapy w świadomości – stworzenie własnego języka komunikacji z polem informacyjnym.

Warsztat ma formę praktycznych ćwiczeń. Będziemy pracować sami ze sobą oraz w parach. Całość polega na doświadczaniu transformujących częstotliwości w kontekście spraw, które pragniemy rozwiązać.

Jestem głęboko poruszona doświadczeniami z tymi częstotliwościami. To nowe mapy dla świadomości prowadzące do poczucia jedności i uniwersalnej miłości. Bez oceny, krytyki, manipulacji, chęci wywierania wpływu. Wzruszenie i pełnia.

Warsztat otwarty dla wszystkich. Brak wymagań dotyczących uczestnictwa.

Cena warsztatu: 400 zł
Powtórzenie warsztatu: 250 zł

Informacje i zapisy:
e-mail: warsztaty@ezosfera.pl
tel. 513 194 094


« Powrót