Kalendarium Warsztatów Rozwojowych
 

Korekta zaburzeń wzorców ciała i emocji

  • 17 września 2017


Prowadzenie: Anna Kubica

Warsztat prezentuje ćwiczenia uzdrawiające, których celem jest oczyszczenie i przetransformowanie głęboko ukrytych wzorców zaburzeń i wzorców energetycznych powodujących problematyczne objawy w ciele i emocjach.

Korzystamy z potencjałów informacji, które mają nieść pomoc ciału, aby mogło samo dokonać korekty wzorców zaburzeń, bez oceniającej interwencji umysłu. Często nie wiemy na świadomym poziomie, gdzie tkwi przyczyna objawów fizycznych i emocjonalnych. Skierowanie odpowiedniej informacji powoduje, że dociera ona do miejsc problematycznych wzorców. Efektem jest lepsze samopoczucie, rozluźnienie oraz zneutralizowanie negatywnych emocji, które wpływają na ciało. Nasze ciało podczas tej pracy samo decyduje, które miejsca transformuje w pierwszej kolejności.

Będziemy również identyfikować, które narządy oraz części układu kostnego są osłabione. Następnie skierujemy do tych miejsc odpowiednie informacje korygujące.

Nie trzeba mieć żadnej wcześniejszej praktyki ani wiedzy, aby skorzystać z tych ćwiczeń. Całość jest prosta do opanowania i łatwa do wykonania w domu.

Osoby systematycznie stosujące tę metodę mówią o widocznych i mierzalnych zmianach nie tylko w ciele fizycznym, lecz również na poziomie emocji.

Prezentowane narzędzia można stosować dla siebie, dla innych, dla zwierząt oraz podczas tak zwanych sesji zdalnych (na odległość).

Warsztat otwarty dla wszystkich. Brak wymagań dotyczących uczestnictwa.

Cena warsztatu: 400 złotych
Powtórka: 250 zł

Informacje i zapisy:
e-mail: warsztaty@ezosfera.pl
tel. 513 194 094


« Powrót