Kalendarium Warsztatów Rozwojowych
 

Warsztat Kreacji z Aniołami

  • 6 października 2017


Prowadzenie: Anna Kubica

Każdy ma swojego Anioła Opiekuna, który przez całe życie otacza nas opieką i daje nam wsparcie. Często nie potrafimy skorzystać z cudownych rozwiązań, jakie oferują nam Anioły, gdyż nie wiemy jak je przywołać i jak z nimi współpracować. Na pewno choć raz w życiu odczułeś opiekę niewidzialnej siły lub w krytycznym momencie otrzymałeś wsparcie, którego nie da się opisać słowami….
Osoby, które przeżyły doświadczenia z pogranicza życia i śmierci mówią wprost o Istotach Światła, które są przy Nas w każdej chwili.

Zapraszam Cię na spotkanie, podczas którego doświadczysz bezpośredniego kontaktu z Aniołami. Zrelaksujesz się i nauczysz się rozwiązywać problemy oraz radzić sobie w codziennych sprawach z pomocą Aniołów. Wyraźnie odczujesz, że nie jesteś sam ? towarzyszy Ci wiele Istot Światła, wielu Duchowych Opiekunów i Przewodników.

Program zajęć obejmuje następujące zagadnienia:

Kim są Anioły?
Spotkanie z Aniołem Opiekunem;
Anielska pomoc w rozwiązywaniu problemów;
Anielska moc uzdrawiania siebie i innych;

Wzmocnienie czakr energią Archaniołów;
Gabriel ? oczyszczanie czakry podstawy
Uriel ? praca ze splotem słonecznym uwalniająca lęki
Chamuel ? czakra serca
Michał ? uwolnienie od ograniczających więzów i ślubowań
Rafael ? trzecie oko – przyciąganie obfitości i uzdrawianie w ciele fizycznym

Przywołanie i zintegrowanie energii Jednorożców ? podnosi poziom wibracji komórkowej;
Doświadczenie energii Złotego Wieku Atlantydy oraz wibracji Kryształowych Czaszek ? doświadczenie uniwersalnej mądrości starożytnych kultur.

Spotkanie obfituje w kojące, równoważące energię ćwiczenia i medytacje. W efekcie uczestnicy odczuwają spokój, relaks, inspirację, przepływ energii o wysokiej częstotliwości oraz głęboką transformację. Warsztat niezwykle intensywnie wyostrza intuicję i pomaga nam czerpać energię z własnego wnętrza.

Warsztat prowadzony jest metodą wizualizacji.

Warsztat otwarty dla wszystkich. Brak wymagań dotyczących uczestnictwa.

Cena warsztatu: 400 złotych
Powtórka: 250 zł

Informacje i zapisy:
e-mail: warsztaty@ezosfera.pl
tel. 513 194 094

Opinie uczestników:

“Podczas warsztatu doświadczyłam potężnej energii transformacji. Wspaniałe poczucie rozświetlania się i podnoszenia wibracji. Ciekawe i inspirujące ćwiczenia. Wspaniałe prowadzenie. Warsztat jedno dniowy, a odczucie jakby trwał kilka dni – tak głębokie i pozytywne zmiany. Polecam!”

“Warsztat z Aniołami uświadomił mi, że żyjemy w symbiozie z Istotami Światła. Wiele o tym słyszałam, ale było to dla mnie zbyt baśniowe. Po warsztacie wiem, że życie nie musi być trudne i samotne, a tak wcześniej je postrzegałam. Bardzo to radosne i piękne, że tyle Istot Światła nas wspiera. Ucieszyła mnie też pełna ciepła i dobroci postać prowadzącej, która jest żywym dowodem na kontakt z Aniołami. Dziękuję.”

“Warsztat dał mi poczucie spokoju, równowagi i bezpieczeństwa, otworzył nieznane dotąd obszary umysłu. Wykonywane ćwiczenia umocniły moją wiarę w obecność Istot Duchowych. Jest to zachęta do dalszej pracy nad sobą. Zobaczyłam prosta drogę do szczęśliwego, radosnego i spokojnego życia.”

“Warsztat Kreacji z Aniołami był dla mnie oczyszczeniem. Znalazłam nowe ścieżki, którymi pragnę podążać, aby uporządkować chaos, jaki zapanował w moim życiu. Jestem bardzo spokojna i dużo więcej się śmieję.”

“Ten dzień był cudownie wzruszający, pełen miłości i ciepła. Dziękuję !”

“Warsztat prowadzony w niezwykle lekki, subtelny sposób. Jestem wdzięczna za propozycję ćwiczeń medytacyjnych. Dziękuję za inspirację. Z miłością zabieram to doświadczenie do swojego życia.”


« Powrót