Wróć do listy artykułów

NAZIR

Wszyscy ludzie grzeszą

Wszyscy ludzie grzeszą. Wciąż grzeszą. Ten kto grzeszy szuka wybaczenia. Ale dlaczego, przecież nikt o moich grzechach nic nie wie. A jednak, każdy potrzebuje rozgrzeszenia. Poczucie winy powoduje, że musimy się za to ukarać. I człowiek dokonuje samo ukarania. Wymyśla sobie raka, nowotwory, choroby płuc, żołądka, jelita, prostata i inne. Całą plejadę chorób i ich przyczyny podaje Louise L. HAY w książce „Możesz uzdrowić swoje życie”, rozdział XIV, Ciało. Wszyscy uzdrawiacze, szamani, magicy od leczenia wykorzystuję głębokie pragnienie ludzi, którzy cierpią i oferują im uzdrowienie. Uzdrowienie za pieniądze. Jak czytam, że uzdrowiciel odpowie na twoje trzy pytania o zdrowie za 50 zł.
Każda choroba bierze się z grzechu. Ulubionym zachowaniem człowieka jest: oszukiwać, przechwalać się i kłamać. Dlaczego? Nie chcemy być pospolici, zwykli, nijacy. Boimy przyznać się, że nic nam się nie chce, jesteśmy leniwi. Dlatego lubimy się przechwalać. W opowieściach wymyślamy, przechwalamy się, robimy z siebie kogoś innego niż jesteśmy.
Potem czujemy się winni, że jesteśmy leniwi, że lubimy sobie wypić, że nie jesteśmy lepsi. Taki stan rzeczy doprowadza, że musimy się ukarać, za to, że kłamiemy. No i karamy się różnymi chorobami. Taki stan rzeczy trwa latami. Więc, aby się wyleczyć musimy zacząć myśleć poprawnie. Jak czegoś nie chce ci się zrobić to powiedz sam sobie, że tego ci się nie chce. Zmień sposób myślenia o sobie.
Tylko czy od tego się wyzdrowieje? Jeżeli mocno grzeszyłeś to zmiany w ciele mogły zajść tak daleko, że nie da się ich cofnąć. Ale zawsze jest nadzieja. Ciało samo z siebie regeneruje się co 7 lat. Warto spróbować i czekać 7 lat w bezgrzeszności.
Podstawą zdrowia jest SAMOŚWIADOMOŚĆ. Już samo zdawanie sobie sprawy, że jestem tym kim jestem powoduje, że przestajemy się przejmować, że nie jestem kimś innym, kimś lepszym.
Nie należy wierzyć tzw. Uzdrowicielom. Sam możesz uzdrowić swoje ciało. Warto się zmienić, spróbować i zacząć nowe życie.

 
NAZIR - zdjęcie
  NAZIR:

Polecamy następujące produkty:

Hipnoza i autohipnoza
William W. Hewitt
Dotyk kwantowy
Richard Gordon
Mudry i gesty leczące
Emma Gonikman