Wróć do listy artykułów

NAZIR

Horoskop,a życie

Przejmujemy się swoimi wadami, przywarami i nieudolnościami. Obwiniamy się o niepowodzenia, zbytnią otyłość, nadmierne gadulstwo, niepowodzenia finansowe. Źle mówimy o sobie, nie kochamy się.
Kto jest temu winien?
My?
Szukamy winnych w sobie, w innych. A wystarczy, że przeczytamy jakiś poważny horoskop na rok i już wszystko wiadomo. Jesteśmy tacy, jak napisano w horoskopie. Czytając stwierdzamy, że to jest prawdą, że ja taki jestem, że horoskop idealnie pasuje do mojej osoby.
Czym takim jest horoskop? Tysiące ludzi, który urodzili się w określonym przedziale czasowym mają te same cechy. Są tacy sami? A horoskop chiński jest dla urodzonych w danym roku. Tylu ludzi jest takich samych? Dlaczego?
Wynika z tego, że nie ma co walczyć ze sobą ponieważ jestem taki jak mój horoskop.
Więc po co ludzie szukają pomocy u wróżek, osób świadczących usługi duchowe lub w kościele. Wystarczy zrozumieć horoskop i można zacząć się zmieniać.
Dlaczego ludzie próbują hooponopono i innych „sztuczek” z umysłem. Jak do tego ma się nasz horoskop?
Uważam, że dokonuję „rewolucyjnych” zmian w sobie samym, zmieniam zachowania, jestem świadomy siebie i swoich wad. Dostrzegam po co żyję, jaki jest mój cel. A tu okazuje się, że to wszystko wynika z horoskopu. W horoskopie napisano, że zachowanie takiego znaku zodiaku cechuje się dokonywaniem zmian, świadomości i dostrzeganiem swoich wad. To po co medytacje, płatne sesje u dyplomowanych „terapeutów duchowych”?

Pracuję jeszcze nad tym.
Jak poznam prawdę to ją opiszę.

PS. Dla cekawskich:
http://przewodnikduchowy.pl/astrologia-chinska/
http://ezoter.pl/horoskopy,wodnik,ogolny,dzienny.aspx

 
NAZIR - zdjęcie
  NAZIR:

Polecamy następujące produkty:

Anatomia duszy
Caroline Myss
Sztuka dokonywania cudów
David Spangler