Wróć do listy artykułów

NAZIR

Czy warto się zmieniać?

Po co człowiek ma się zastanawiać nad sobą i przejmować się swoimi wadami i swoją niedoskonałością? Mam słabo płatną pracę, jestem za gruba, nie umiem ładnie mówić, boję się szefa, nie mogę spać, jestem ciągle chory.
Już „z góry” zostało zapisane, kim będę – i JA się z tym zgodziłem. Mało tego – to sam chciałem takim być. Sam tak sobie ustaliłem.
W związku z tym wybrałem czas i miejsce swoich narodzin oraz rodziców, aby we właściwy sposób zrealizować swoje plany związane z bytem na planecie Ziemia.
Co człowiekowi da przeżycie już „z góry” zaplanowanego życia? Samodoświadczenie i samoświadomość. Czy warto rodzić się po to, aby to przeżyć? Spróbuj inaczej (?)
Rodząc się i dojrzewając nie pamiętamy jakie były nasze wcześniejsze postanowienia. Dlatego musimy doświadczać codziennych trosk i codziennego szczęścia, aby sobie przypomnieć. O tym jacy powinniśmy być mówi nasz znak zodiaku (chiński, celtycki i ten zwykły), mówi nasze pismo, mówi nasz stan zdrowia. Chciałeś być władczy- urodziłeś się spod znaku Lwa, chciałeś być trudny i uparty – urodziłeś spod znaku Barana itd. Tu zapraszam do czytania horoskopów, ale nie tych komercyjnych. Z horoskopu dowiadujesz się jaki powinieneś być. Czy tak nie jest, czy możesz zmienić się? Ze stanu zdrowia dowiadujesz się jak bardzo sprzeciwiasz się swojemu bytowi. Jak bardzo nie chcesz być sobą, ale kimś innym.
Nie możesz się zmienić. Możesz jedynie uświadomić sobie i zrozumieć jak to jest być tym, kim jesteś. Rozwój duchowy, joga, homooponopono i inne dają nam jedynie uspokojenie siebie w realizacji swoich planów. Uświadamiają ci, że tak naprawdę musisz być tym kim jesteś i musisz się z tym pogodzić. Dają ci też możliwość zrozumienia i uświadomienia sobie swojego wybranego bytu. Tym samym masz szansę, aby zmienić swoje kolejne życie.

 
NAZIR - zdjęcie
  NAZIR:

Polecamy następujące produkty:

W kręgu aniołów
David Lawson