Wróć do listy artykułów

NAZIR

Myślenie każdego jest dobre

Ilu jest ludzi na świecie tyle jest poglądów.

Każdy urodził się w innej rodzinie, wychowywał się w innych warunkach i ma inne doświadczenia. Zdanie i opinia każdego jest najwyżą z wartości – dla danego człowieka. I Pan, Panie wankac i wszyscy inni nie możecie, ani negować, ani pochwalać czyichś poglądów i opinii. To co dla jednych jest nonsensem, dla innych jest drogą życia. I odwrotnie. Nie ma prawdy oczywistej, jest prawda każdego z nas.

Dobitnym przykłademm jest tu reinkarnacja. To co w poprzednich wcieleniach sobie umyśliliśmy – to dokładnie realizujemy.
Nauczcie się być, nauczcie się być obserwatorem, a wszystko dokładnie zobaczycie. Nikomu nie nakazuję, aby robił to co ja, ale nauczcie się patrzeć.
Co możecie powiedzeć kotu o reinkarnacji, albo clowiekowi umysłowo choremu, albo rolnikowi,który od rana do nocy pracuje w polu. Co im powiecie o reinkarnacji? Oni mają i wasze i moje opinie i poglądy daleko gdzieś. Oni mogą Nam dać swoją szkołę życia.

Dużo zależy od tego, ko to opisuje. Jedni mają dar pisania i wychodzi im to tak po naukowemu, a inni mówią to, co im ślina na język przyniesie. Ale oboje mają swoje racje.
Umysł nie jest tu żadnym wyznacznikiem, inteligencja nie decyduje o tym, kto ma większą rację.
Nawet ilość zdobytej wiedzy też nie ma znaczenia.
Umysł i wiedza pozwalają tylko ładnie to opisać, ale nie pozwalają tego doświadczyć i uświadomić sobie. Aby to przeżyć, doświadczyć i to uświadomić sobie potrzeba czasu i odpowiednich warunków środowiskowych.
Bo co milioner będzie wiedział o problemach i doświadczeniach biedoty? Nic. Będzie mówi, że to są podludzie, śmiecie itp. A ci podludzie będą o milionerze mówić, że takiemu to się we łbie pomieszało, że upoadł na łeb i takie tam.
Nie ma zwycięzców i zwyciężonych.
Jesteśmy tylko MY i nasze życie, które musimy przeżyć, a nie przespać.
Po to dostaliśmy dar życia, po to z reinkarnacji bierzemy kolejne życie, aby doświadczać i być.

 
NAZIR - zdjęcie
  NAZIR:

Polecamy następujące produkty:

Odczytywanie aury
Richard Webster
Hipnoza i autohipnoza
William W. Hewitt