Wróć do listy artykułów

Leszek Żądło

Czystość umysłu

Realna moc wiąże się z czystością umysłu. Ale czystość umysłu wynika nie tylko z koncentracji na uduchowionych myślach i uczuciach. Jej warunkiem jest brak sprzeczności wewnętrznych.
Oczywiście, że czyste myśli i uczucia nie pozostają z sobą w sprzeczności. Gdyby mogły, to niemożliwe by było ich pozytywne oddziaływanie, gdyż stwarzałyby nieopisany bałagan. Nie mogłyby też pochodzić z tego samego źródła.
Sprzeczności tkwią w umyśle, dopóki nie zostanie on oczyszczony aż do końca ze śladów negatywnych myśli i uczuć, i uwolniony od wszelkich przywiązań do nich.
To nic, że nie deklarujesz już przywiązań, że wyrzekasz się pewnych odczuć i myśli, że zastępujesz je pozytywnymi. To wszystko jest ważne, ale nie decydujące. O czystości twego umysłu ostatecznie zdecyduje uwolnienie się od przyzwyczajeń do zajmowania się niskimi myślami i emocjami. Te przyzwyczajenia znikną wówczas, gdy przyzwyczaisz się do zajmowania się wyłącznie wysokimi, uduchowionymi myślami i odczuciami.
Niektórym osobom zaraz wydaje się, że w takim razie muszą przestać myśleć o ciele i o materii, a szczególnie o seksie czy pieniądzach. Ich myśli na te tematy wiążą się bowiem z bardzo niskimi emocjami i wibracjami.
A przecież materia, ciało, seks i pieniądze są, jakimi są. Same w sobie nie są one źródłem niskich uczuć i emocji. To człowiek przypisuje im emocje i to wyłącznie w swoim własnym umyśle.
To niezwykle ważne, by zrozumieć powyższą zasadę. Jej zrozumienie bowiem rzutuje na nasze dalsze wybory, na stosunek do materii, seksu i pieniędzy.
To może zabrzmieć jak niedorzeczność, ale MOŻESZ MIEĆ CZYSTE NASTAWIENIE NAWET DO BRUDNEGO CIAŁA I DO BRUDNYCH PIENIĘDZY.
Wystarczy podejść do nich bez potępienia, a z miłością.

 
Leszek Żądło - zdjęcie
  Leszek Żądło:

Polecamy książki i płyty Leszka Żądło:

Uzdrawianie Duchowe (Boskie)
Leszek Żądło
Prenatalne sesje regresingowe
Leszek Żądło