Sylwia Kalinowska

O mnie

Witam Cię serdecznie!

Miło Cię tu gościć :)

Jestem Certyfikowaną Trenerką Rozwoju Osobistego metodą Tippinga , czyli inaczej mówiąc Trenerką Radykalnego Wybaczania. Ukończyłam szkolenie The Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching USA prowadzone w Instytucie Radykalnego Wybaczania – Polska. Uczestniczyłam w treningach prowadzonych przez Colina Tippinga – twórcy metody. Prowadzę sesje indywidualne oraz warsztaty rozwoju osobistego, uczę jak skutecznie wybaczyć, by spełniały się marzenia, promuję radosne i proste życie w zgodzie z własną naturą.
Jestem także:
-trenerką EFT (techniki emocjonalnej wolności, tapping). Zapraszam na sesje indywidualne.
-coachem, specjalizuję się w Life Coachingu.

Z wykształcenia jestem także filologiem (mgr Polonistyki UW), redaktorem ( Edytorstwo na UKSW) i PR-owcem ( PR na SGH). Zanim zajęłam się na dobre rozwojem osobistym, pracowałam w Gimnazjum jako nauczyciel języka polskiego i sztuki , a potem w branży poligraficznej na stanowiskach kierownika Salonu Poligraficznego oraz Managera PR.

Sukcesywnie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności trenerskie w dziedzinie rozwoju osobistego i coachingu. Jestem także Mamą uroczej dziewczynki, która codziennie i niezmiennie zadziwia mnie swoim optymizmem i mądrością życiową. Pasjonuje mnie psychologia i duchowość. Polecam jogę, medytację i masaże, które pomagają odblokować przepływ energii i doskonale harmonizują ciało. Wierzę, że rozwijanie intuicji, będzie kiedyś jednym z przedmiotów obowiązkowych w szkole. Ostanio zakochałam się w jeździe na rolkach i malowaniu VEDIC ART - MALOWANIE SERCEM.

Uwielbiam góry, dziką przyrodę, piesze wycieczki, genialne książki i filmy, ciekawe historie, ciszę, dalekie podróże.Kocham ludzi z pasją i staram się podążać ich śladem. Pielęgnuję radość i miłość w swoim sercu. Daję z siebie innym, to co mam najlepszego. Otwieram się na zmiany i biorę z życia pełnymi garściami, tu i teraz, bez czekania w kolejce:) Jeśli spotkam Cię na swej drodze, będę wdzięczna za całe bogactwo, jakie dostaję za twoim pośrednictwem. Bóg stawia na mojej drodze tylko wspaniałych ludzi. A Ty należysz do ich grona! Do zobaczenia zatem!


Sylwia Kalinowska
Ośrodek Rozwoju Osobistego "Złota Brama"
właścicielka
trenerka rozwoju osobistego
trenerka radykalnego wybaczania
trenerka EFT
life-coach

tel. +48 509 504 152
skype zlotabrama
e-mail: zlotabrama@zlotabrama.pl
www.zlotabrama.pl

Ostatnio dodane artykuły

Zobacz wszystkie moje artykuły (2)

Ostatnio dodane opinie

Anatomia duszy - Caroline Myss   Anatomia duszy - Caroline Myss
5 gwiazdek Myss pisze ciekawie i niezwykle prosto o czakrach
Sylwia Kalinowska, 23 kwietnia 2010
To najlepsza książka o czakrach, jaką czytałam.
Polecam ją wszystkim osobom, z którymi pracuję metodą Tippinga.
Bardzo pomaga w zrozumienia radykalnego wybaczania.
Polecam osobom początkującym w tym temacie oraz tym, którzy borykają się z różnymi schorzeniami. Można się dowiedzieć wielu zadziwiających rzeczy o swoim ciele.
Pozdrowienia, Sylwia Kalinowska (www.zlotabrama.pl)

Zobacz wszystkie moje opinie (11)

 
Sylwia Kalinowska - zdjęcie
  Sylwia Kalinowska: