Wahadełkowanie duchowe i analiza psychometryczna - Leszek Żądło

Wahadełkowanie duchowe i analiza psychometryczna

Nasza cena: 20,99 zł
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (3 opinie)

Produkt należy do kategorii: Radiestezja

Może Cię również zainteresuje

Opis

Oto niezwykła książka poświęcona ciekawym metodom badawczym, które od lat znane są już i stosowane w wielu krajach.

Temat ten w literaturze traktowany był dotychczas raczej po macoszemu. Jeśli ukazywały się publikacje poświęcone analizie psychometrycznej czy wahadełkowaniu duchowemu, miały one zazwyczaj ograniczony zasięg odbiorców, a przy okazji charakter prac przyczynkarskich.

Dziś czytelnik ma możliwość dogłębnie zapoznać się z metodami, które mają szansę pomóc mu w dalszej pracy nad sobą i w dalszym rozwoju, które poważnie rozszerzają horyzonty i możlwości badawcze.

Analiza psychometryczna umożliwia określanie cech osobowościowych w bardzo krótkim czasie. Może być bardzo pomocna przy wyborze kontrahentów, wspólników, pracowników, terapeutów, bądź nauczycieli. Przydaje się do ustalania relacji pomiędzy ludźmi. Odpowiada na pytania co może się w tej relacji zmienić, a na zmiany czego nie ma sensu wogóle liczyć. Nadaje się nawet do wykonywania prognoz politycznych na większą skalę.

Analizę psychometryczną wykonuje się także jako analizę porównawczą. Pomaga ona sprawdzać perspektywy związków oraz rozwiązywać konflikty, które się w nich pojawiają. W przypadku wątpliwosci pomaga też w podjęciu decyzji co do dalszego trwania związku.

Jedną z możliwości analizy psychometrycznej jest analiza rozwoju duchowego, która bywa bardzo pomocna w samodzielnej pracy nad sobą.

Z kolei wahadełkowanie duchowe to temat o wiele szerszy. Umożliwia badanie energii i wpływów duchowych w miejscach wypoczynku, pracy, a nawet w miejscach kultu. Umożliwia też specyficzne badania miejsc mocy.

Świat ukryty przed naszymi oczami czeka, by go poznawać i badać! Może ty też podejmiesz wyzwanie?

  • Liczba stron: 105
  • Oprawa: miękka
  • Rozmiar: 14,5 x 20,5 cm
  • Numer ISBN: 83-910018-2-2
  • Rok wydania: 1998
  • Komentarz: Wydanie I

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Pozycja obowiązkowa dla początkujących i zaawansowanych
Autor: Tomasz Czyba - 19 maja 2012
Pozycja obowiązkowa dla początkujących i zaawansowanych w pracy z wahadłem w celach diagnostycznych i psychometrycznych. Polecam!
5 gwiazdek Bardzo dobry poradnik
Autor: Ewa Kaur (Dublin/ Warszawa/ Biłgoraj) - 18 grudnia 2007
Powtórzę się za Hydrusią ;))) ale wiem że mi wybaczy ;)))
Dobre kompendium wiedzy o wahadełkowaniu duchowym. Niezbędna dla tych którzy zamierzają prowadzić badania psychometryczne. Dobrze wytlumaczone są konkretne wzorce, zrozumienie których jest niezbędne do wykonywania dobrych badań.
5 gwiazdek Dobre kompendium wiedzy o wahadełkowaniu duchowym
Autor: hydrozagadka - 18 sierpnia 2006
Konkretne przykłady, parę diagramów, zróżnicowane zagadnienia, m.in.: analiza rozwoju duchowego, badanie czakr czy linii woli i koła osobowości, pomocnych m.in. przy stwierdzaniu wpływów astralnych.
Dobra książka dla osób chcących wykonywać badania psychometryczne.

Ostatnio oglądane