Wróć do listy artykułów

Mandala Życia

Czy trzeba bać się wróżb?

Taki temat przed andrzejkowy :-)
Większość z nas, nawet jeśli nigdy nie poszłaby do wróżki, to w zaciszu domowym lubi sobie od czasu do czasu powróżyć...a to za pomocą wahadełka, a to wyciągając “przypadkowo” jedną z kart czy też lejąc wosk, albo obierając jabłko. I nie ma w tym absolutnie niczego złego dopóki mamy świadomość, że to w nas tkwi MOC i to my jesteśmy kreatorami naszego życia.
Czasami ktoś usłyszy niekorzystną przepowiednię i traktuje ją jak wyrok, a co za tym idzie poddaje się i doprowadza do jej spełnienia. A tymczasem wróżba jest tylko jednym ze sposobów otrzymywania informacji od naszego Wyższego Ja (zwanego przez niektórych intuicją) i służy tylko pokazaniu, w jakim kierunku zmierzamy (jeśli niczego nie zmienimy), albo gdzie w danym momencie się znajdujemy na skutek wcześniej podjętych decyzji.

Pamiętajcie, że to co zrobicie z otrzymaną informacją zależy tylko i wyłącznie od Was!

Jeśli spodoba Wam się to co usłyszeliście to ok, idziecie dalej w tym samym kierunku, ale jeśli usłyszeliście niekorzystne wieści to zawsze macie dwa rozwiązania:
możecie się poddać i nie zmienić nic
albo
możecie powiedzieć – ok, gdzieś się zagubiłam, to nie jest przyszłość jakiej dla siebie chcę; czas zmienić kierunek!

I robicie to! Po prostu zmieniacie kierunek :-)
Wiem, że nie jest łatwo wymazać z głowy usłyszane słowa, więc pewnie jeszcze nie raz odbiją się gdzieś echem powodując zwątpienie w celowość jakichkolwiek działań, ale zawsze wtedy powtarzajcie sobie jak mantrę – TO JEST MOJE ŻYCIE I TO JA MAM MOC ABY JE ZMIENIAĆ!

Życzę Wam samych pięknych wróżb i niech moc będzie z Wami! :-)

 
Mandala Życia - zdjęcie
  Mandala Życia: