Wróć do listy artykułów

Leszek Żądło

Daktyliomancja

Daktyliomancja to jeden ze starożytnych sposobów kontaktowania się z podświadomością za pomocą wahadła.
Sztuka ta uznawana była przez starożytnych za magiczną. Wierzono, że dobry rezultat może uzyskać jedynie człowiek, którego Duch jest spokojny.
W warunkach domowych jako wahadło może służyć ślubna obrączka, lub pierścionek średniej wielkości. Jeśli zdecydujemy się na konkretne wahadło, to przyrząd ten będzie służył najlepiej jednemu człowiekowi. Wahadła nie należy nigdy dawać w “obce ręce”.
Przed przystąpieniem do pracy z wahadłem trzeba ustalić długość fali, na jakiej Twoje wahadło ma pracować. Jest to długość sznureczka, lub nitki, na której jest zawieszone wahadło. Każdy z nas ma swoją indywidualną długość fali. Widać to po pracy wahadła. Musisz poprzez eksperymenty stwierdzić, na jakiej długości wahadło najsprawniej się porusza.
Najpierw musisz zwrócić się do podświadomości z pytaniem, jaki ruch wahadła będzie odpowiadał “tak”, a jaki “nie”. I tak już zostanie. Przeważnie oscylacja w prawo /ruch okrężny w prawo/ – oznacza “tak”. Ruch okrężny w lewo – “nie”. Ruch pionowy to to samo, co w prawo, a poziomy oznacza “nie”. Ruch skośny lub brak ruchu wahadła znaczy brak odpowiedzi, “nie wiem”, lub obojętność.
Jeszcze raz podkreślam, że trzeba być odprężonym, w pogodnym stanie Ducha. Nie może być w Tobie napięcia wewnętrznego. Najlepiej jeśli będziesz w tzw. “stanie alfa”.
Przystępujemy teraz do pracy z wahadłem.
Ustawiasz swoją długość wahadła. Lewą rękę kładziesz na splot słoneczny. Prawą ręką trzymasz wahadło. Spokojnie i z koncentracją zadajesz pytanie podświadomości. Pytanie ma być krótkie i konkretne. Odpowiedź nadejdzie w postaci ruchów wahadła w odpowiednią stronę. Np. chcesz zapytać, ile ten ktoś ma dzieci?
W myśli liczysz kolejno: 0, 1, 2, 3,..., aż wahadło podejmie jakiś ruch. Oznacza to odpowiedź. Teraz, w zależności od kierunku ruchu wahadła, będzie to odpowiedź: “tak” lub “nie”. Zadając pytanie, czekasz na ruch wahadła. Kierunek ruchu wahadła jest odpowiedzią.
Podobnie możesz pytać, czy rożne potrawy są dla Ciebie zdrowe i korzystne. Ale nie pytaj, czy ta lub inna osoba lubi Cię, czy Cię kocha. Nie pytaj o nic, co budzi Twoje emocje i czego pożądasz, bo podświadomość udzieli Ci odpowiedzi zgodnej z pożądaniem lub przyjętym wcześniej poglądem.
Pamiętaj, że wahadło to Twój magiczny przedmiot. Ożywa w rękach “swojego człowieka”. Osoba posługująca się swoim wahadłem winna je traktować jak żywą istotę. Rozmawiać z nim mentalnie i ustnie.
Życzę udanych eksperymentów.

Opracowanie na podstawie rozdziału z książki Ireny Dudek: “Magia podświadomości”

 
Leszek Żądło - zdjęcie
  Leszek Żądło:

Polecamy książki i płyty Leszka Żądło:

Psychologia robienia pieniędzy
Leszek Żądło
Uzdrawianie związku z Bogiem
Leszek Żądło
Samouzdrawianie
Samouzdrawianie (kaseta)
Leszek Żądło
Psychologia robienia pieniędzy
Leszek Żądło