Wróć do listy artykułów

Leszek Żądło

O Regresingu

Regresing® – (niehipnotyczny) nowatorska metoda rozwiązywania “nierozwiązywalnych” problemów zdrowotnych, społecznych, finansowych i innych. Regresing zaliczyć można do psychoterapii humanistycznych choć jako metodologia jest uznany za psychoterapię niekonwencjonalną. Wykorzystuje zjawisko wchodzenia w stan regresywny (powrót świadomością do przeszłych zdarzeń). Podobnie jak rebirthing polega on na zrelaksowaniu i doenergetyzowaniu organizmu poprzez świadome oddychanie. Jako prakytka duchowego rozwoju pomaga w dotarciu i uwolnieniu od podświadomych ograniczeń z okresów prenatalnego, wczesnodziecięcego oraz poprzednich wcieleń. Metoda niezwyle skuteczna. W przeciwieństwie do hipnozy, która z punktu doświadczeń regresingu pozostawia negatywne skutki w umyśle, klient jest zupełnie przytomny.
Sesje indywidualne oraz treningi grupowe realizowane w blokach tematycznych poprzez formy od początkujących, średniozaawansowanych do zaawansowanych. Począwszy od Budowy Poczucia Własnej Wartości, poprzez Uzdrawianie Związku z Bogiem, Pracę nad Związkami, Bezpieczeństwo wobec Manipulacji, Prosperującą Świadomość, Sposoby Skutecznych Kreacji, Rozwijanie Twórczości, Wolność od i do Seksu, aż po Rozwijania Zdolności Parapsychicznych czy Pracę z Ciałem.

Warsztaty z Regresingiem® – dwudniowy trening podczas którego mogą Państwo zapoznać się z technikami wspomagającymi rozwój osobowości. W czasie warsztatów wykonywane są ćwiczenia uzupełniające terapię regresywną: techniki medytacji, afirmacje, wizualizacje i modlitwy. Ćwiczenia dobrane są do tematu zajęć tak aby odszukać, zdefiniować i pozbyć się podświadomych ograniczeń które represjonują odnoszenie przez nas sukcesów.

Roczna Szkoła Regresingu® – to 12 weekendowych warsztatów, które odbywają się raz w miesiącu. Ukończenie całego cyklu daje możliwość uzyskania dyplomu terapeuty regresingu.

REGRESING® to nazwa zastrzeżona, chroniona przez polskie prawo patentowe. Używanie jej bez odpowiednich licencji i uprawnień w celach handlowych i reklamowych grozi sankcjami karnymi!

 
Leszek Żądło - zdjęcie
  Leszek Żądło:

Polecamy książki i płyty Leszka Żądło:

Poczucie Własnej Wartości
Leszek Żądło
Kurs Doskonalenia Umysłu - 5 CD
Leszek Żądło
Uzdrawianie związku z rodzicami
Leszek Żądło