Nelly Radwanowska-Amejgag

Wykład-Medycyna Wibracyjna 26 pażdźiernik 2011

Serdecznie zapraszamy na
wykład
dr Nelly Radwanowskiej – Amejgag
„MEDYCYNA WIBRACYJNA – leczenie dźwiękami Kosmosu”
·Wielowymiarowepostrzeganie człowieka w kontekście jego zdrowia.
·Istota Ludzka jako odzwierciedlenie Kosmosu i jego praw.
·Nowe paradygmaty rozumienia choroby, jako stanu dysharmonii z Uniwersum.
·Uzdrawianie Muzyką Sfer z poziomu ciała subtelnego i meridianów.
Wszystko w świecie i poza nim jest wibracją harmonijnych, kosmicznych dźwięków, współgrających ze sobą od początku istnienia życia w każdej z przejawionych jego form.
Każdy z nas jest zminiaturyzowanym odzwierciedleniem Wszechświata (makrokosmosu), wpisanego w istotę ludzką (mikrokosmos). Zrozumienie mowy ciała jest równoznaczne ze zrozumieniem praw rządzących wszystkim, co istnieje we wszechświecie.
Oddziałując niebiańską esencją dźwięków, sprowadzoną na ziemski plan w postaci kamertonów planetarnych, możemy skutecznie przywrócić moc ciału, umysłowi i duszy, jednocześnie zasilając wszechświat. Podobnie jak wokół Słońca orbitują planety i gwiazdy naszego układu słonecznego, czakry i punkty akupunkturowe są rozmieszczone na swoich orbitach w ciele Istoty Ludzkiej. Energie Yang Niebios oraz Yin Ziemi nieustannie wlewają się poprzez czakry i punkty na ciele, wypełniając cały system Mocą, która umożliwia nam życie na planie fizycznym.
Choroba jest zawsze konsekwencją świadomego lub zwykle nieświadomego podążania niewłaściwą ścieżką w życiu. Stanowi lampkę ostrzegawczą, informującą nas o stanie zagrożenia. Ciało mówi poprzez swoje niedomaganie: “Zatrzymaj się! Nie rób tego! Nie tkwij w tej sytuacji! Bądź świadomy tego, co czynisz! Chcę ci pomóc, posłuchaj mnie wreszcie!” Właśnie z tego powodu terapeuta pracując w obrębie ciała swego pacjenta, sam musi być tego świadom, by nie czynić gwałtu na naturze, wykręcając sygnał ostrzegawczy stojący na jego drodze. Należy mu pokazać ten znak i dokładnie wytłumaczyć, jak go interpretować i w jaki sposób rozpocząć proces likwidowania przyczyny schorzenia. Nikt tego nie może zrobić za osobę, która otrzymała określony znak ostrzegawczy. Prawa natury, znajdujące swe odbicie we wszechświecie, dotyczą każdego z nas.
Aby uzdrowić Istotę Ludzką, należy przywrócić pierwotny przepływ wibracji, które wnoszą życiowe energie Kosmosu w ciało. Dźwięk jest stosowany w intencji nastrojenia i zharmonizowania organizmu ludzkiego w oparciu o zjawisko rezonansu z dźwiękami planet. Na podobieństwo rozstrojonego instrumentu muzycznego chory człowiek musi ulec właściwemu nastrojeniu, by wyzdrowieć.
Dr Nelly Radwanowska-Amejgag
Jest lekarzem, absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej.
Ciągłe poszukiwanie odpowiedzi na pytania o przyczyny ludzkiego cierpienia i metody skutecznego ich uzdrawiania zawsze były jej głównym motorem procesu poznawczego. Początkowo pracowała w oparciu o medycynę akademicką, ale doświadczenia zawodowe i osobiste skierowały ją na ścieżkę irydiologii, ziołolecznictwa, homeopatii, a w końcu dźwiękoterapii. Ukończyła Poznańską Szkołę Homeopatii Klasycznej. W czasie stypendium naukowego w Japonii poznała tajniki aurikuloterapii. Uczestniczyła tam również w zajęciach Qi-gongu. Następnie ukończyła szkołę Akupunktury i Medycyny Chińskiej prof. Garnuszewskiego w Warszawie.
Kolejnym etapem rozwoju stała się dźwiękoterapia, pojmowana zarówno w aspekcie fizykalnego oddziaływania kamertonów, mis grających i gongów, jak również wpływu wibracji na niewidzialne okiem trójwymiarowym aspekty Istoty Ludzkiej (żyjącego Mikrokosmosu), będącego odzwierciedleniem Makrokosmosu.
Uważa, że w celu uzdrowienia energetyczna natura istoty ludzkiej wymaga leczenia z poziomu energii subtelnych, bowiem zaburzenia w tych wymiarach odwzorowują się na poziomie struktur cielesnych. Działania ograniczające się do poziomu fizycznego powinny być zatem jedynie częścią procesu uzdrawiania.
Data: 26.10.2011 godz. 18:00
Miejsce: Biosfeera, WArszawaal.Niepodległości 80
(róg Odyńca, Metro Racławicka)
Wstęp: 20 zł
Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa mejlem: blanka@cojanato.com
Kontakt: Blanka Łyszkowska, tel. 728 898 892
Na miejscu do nabycia książka -MEDYCYNA WIBRACYJNA, autorstwa dr Nelly Radwanowskiej-Amejgag