Sławomir Majda

Kiedy syn zastępuje tatusia w rodzinie. Rozmowa.

[20:24:57] Madzia: Sławek Czy mógłbyś mi powiedzieć, co trzeba puścić za wzorce-w tym programie, nie kobiety modliszki- ale kiedy kobieta chce tylko żeby facet był jej synem – lub dla niego kobieta córka wymiennie-mag + jego uczennica.

[20:25:54] Sławomir Majda: Stary karmiczny mąż trafia się wtedy jako synek. I oboje z mamusią żyją bez jego ojca a jej kochanka czy męża. Oboje są wówczas spełnieni we wzajemnym zakłamaniu. Skoro jego mamusia ma pseudomęża w osóbce synka, to biologicznego ojca się tu wygryza wspólnymi siłami obojga. Kobieta z synkiem tworzy przecież ,,doskonałe” małżeństwo. Co prawda seksu nie ma, ale nie ma też niechcianych dzieci- nieznośnych kiedyś bachorów. Z poziomu ich Dusz to się im widzi, jako kapitalne rozwiązanie.
Jednak mamy tu kobietę z karmą wiedzmy. A gdzie wiedźma musi być bodaj kawałek chłopa: maga. Wiedźma musi mieć przy sobie, w zasięgu ręki jakiegoś maga. Podobnie jak żołnierz jakiegoś dowodzącego. Patrząc uważnie widzimy wzorzec gdzie dawna wiedźma jako obecna matka nie ma seksu, bo nie ma dorosłego chłopa, a synuś pilnuje aby tak się działo eliminując własnego ojca. Wzorzec ,,trutówki” opisany tu, ale w wersji męskiej.Link

[20:29:57] Madzia: Co to znaczy, że eliminuje własnego ojca ?
[20:30:36] Sławomir Majda:  Niekiedy okazuje się jeszcze opcja zemsty, aby zrobić geja z takiego synusia, co ma apetyt na kobietę tatusia i jest spokój, bo do haremu tatusia więcej nigdy palca nie wtyka.
http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl
/readarticle.php?article_id=1578='Link
[20:39:56] Sławomir Majda: Artykuł przeczytaj. Mieszkasz sama z męzczyzną ale wobec niego masz wzorzec w/w czyli ,,ONŁP”.

[20:52:04] Madzia: Przecież to czuć jak coś wywala, koduje czy rozkodowuje…

[20:52:28] Sławomir Majda: Chyba że są u kogoś transy albo narkotyki, wówczas nic nie czuje.
Fragmenty rozmowy