Sławomir Majda

Geje a duchowość i karmiczne uwikłania. Rozmowa.


[15:14:41] Sławomir Majda: jesteś gejem?
[15:14:46] Łukasz : tak
[15:15:29] Sławomir Majda: Pracowałem z kilkoma gejami na MINW i padli całkowicie. Doszli do idei zostawienie homoseksualizmu, do zdjęcia astralnych gejowskich portek i się zniechęcili.
[15:16:30] Łukasz : Co to znaczy padli?
[15:16:57] Sławomir Majda: dopadła ich kwestia bezdyskusyjnego poddania się Bogu albo robienia dalej co się chce.
[15:17:33] Łukasz : Ja sobie przypominałem moje powody bycia gejem w regresingu. Moja dusza to akceptuje i Bóg też
[15:17:58] Sławomir Majda: to ci podam inne, których na ogół sobie nikt nie uświadamia. Np..bycie bogiem wszystkich gejów, lesbijek i nie tylko ich.
[15:18:07] Sławomir Majda: Janczarzy i np. rozmaite inne wojska w tym greckie. Achilles był gejem.
[15:18:12] Łukasz : Wojsko to nie moja bajka. Nie mam karmy króla
[15:18:26] Sławomir Majda: etam
[15:18:34] Łukasz : Nie mam takiej energetyki, zawsze mijałem się bokiem z kwestią bycia bogiem. Może w inkarnacji kobiecej mojej Duszy i tylko jako kobieta
Ona mogła być inicjowana w boginię seksu. Tak myślę. Dość prawdopodobne bo wychodziły mi podobne tematy w sesjach regresingu. Natomiast nie w samego boga
[15:22:24] Sławomir Majda: Żołnierze to geje i na odwrót, bo każdy żołnierz jaki to lubi ma gejowskie spodnie w astralu. U gejów widzimy często wyparcie wielokrotne i wielopoziomowe kobiecości.
Poza tym u królików jeśli jest w klatce za wiele samców to samice im jądra wygryzają a u ludzi robi się z jurnych haremowych samców gejów i kobiety mają wówczas spokój. Działa też często wzorzec męskiej Trutówki kiedy synuś podbiera harem tatusiowi to bywa wpuszczany w środowisko gejów i jest z nim spokój w tej materii. Co nie daje spokoju kiedy inkanuje już jako gej.
[15:23:44] Sławomir Majda: Proste usuniecie szkodnika poza środowisko w którym może szkodzić. Ale sztuczka tylko wydaje się łatwa bo ci wpuścili duszę w bycie gejem biorą na siebie cześć jego karmy stają się gejami.
[15:26:21] Łukasz : U mnie to raczej wynika z przegięcia w ilości inkarnacji jako kobieta
[15:26:28] Sławomir Majda: Tak też mogło być, ale to nie pełna wiedza.
[15:26:39] Łukasz : Moja Dusza miała znacznie więcej niż inni wcieleń kobiecych
[15:27:27] Sławomir Majda: Możliwe. Ale też ujawnia się często u kobiet pociąg do seksu z mężczyznami z niespełnieniem bo brak jest owego seksu lub kobieta blokuje sobie orgazmy. Bywa przyczyną też np. brak dzieci lub niechęć do nich przez pryzmat ciąży-aborcji- prostytucji itp
Możliwe zatem, że został Twojej Duszy kobiecy całkiem pociąg do seksu z mężczyznami co też może oznaczać brak orgazmu z nimi w seksie czyli karmę wiedźmy
[15:29:30] Łukasz : Karmę wiedźmy mam, to wiem na 100%
[15:30:20] Sławomir Majda: film obejrzyj i jak wyjmiesz drąga z miotłą to cos się ruszy.
Trzeba wiedzieć że np. sperma niszczy zęby, korzenie zębów a przez to i je wykrzywia.
Karmiczne i nie tylko takie penisy zostają w ustach gejom i prostytutkom.
Sperma ciągle zalega w gardle.
[15:31:10] Łukasz : ale który film?
[15:31:35] Sławomir Majda: Omawiam na nim również wzorce wszelkiego rodzaju Matek Boskich. W rozważaniach, z niewiedzy nie brałem tego wzorca pod uwagę u gejów. Dusza takiej kobiety o wzorcach Matki boskiej ściąga na swe piersi wielu mężczyzn naraz. Te przypadki co widziałem dusz u mężczyzn jako MB to byli panowie żonaci mający pełne rodziny.
Ale ich dusze są w tych aspektach[kodowaniach] wyłącznie kobiece, bardzo opiekuńcze dla innych. Nie myślałem o gejach jako Matkach boskich.
[15:34:00] Łukasz : Ja na szczęście nie mam żony. Wzorce są na pewno do odreagowania. Choć w moim przypadku ich odreagowanie nie zmieni moje orientacji. Jestem zdeklarowany.
[15:35:07] Sławomir Majda: Możliwe
[15:35:09] Łukasz : Ale na pewno ulży w życiu. Tak naprawdę to każda karma jest do odreagowania, nie tylko gejowska jeśli ktoś się rozwija naprawdę, to musi pozbyć przywiązania doi wszystkich swoich iluzji, choćby były najprzyjemniejsze.
[15:46:39] Sławomir Majda: W seksie bycie Gejem to wierzchołek góry lodowej. Mieści się całym pakiecie innych uskoków ludzkiej Duszy w bok, do dewiacji, zboczeń itp. Weźmy np. wzór zdobywcy Aleksandra Macedońskiego. Zatwardziały gej. Penisa wzmacniał sobie seksem z własnym ogierem Bucefałem. Kochał namiętnie kozy, ale ubóstwiał owce. Te i inne kwestie wartało by rozpoznać. Twoja Dusza chciałaby coś uporządkować i żonę abyś ty miał.
[15:48:08] Łukasz : Moja dusza też jest na homo
[15:48:16] Sławomir Majda: Wielu gejów karmicznych żyje i żyło tylko dla wojska przez wiele wcieleń. Dla tego Dusza wybierała bycie gejem aby się nie wiązać. Jednak żyjemy w czasie pokoju w tym obszarze i powiedzmy że coś się zmienia nie tylko tu ale i na świecie.
[15:50:41] Sławomir Majda: Powiem ci że jeden pan puścił wzorce geja na poziomie Duszy. Twoja dusza pracuje niezależnie od ciebie z tematem i może mieć inne oczekiwania niż rok temu.
[15:51:11] Łukasz : On był ostro posądzany o pedofilie
[15:52:14] Łukasz : Na razie na poziomie osobowości tego nie czuję u siebie, tylko coraz większą akceptację mojej obecnej orientacji
[15:52:50] Sławomir Majda: Intencje robisz?
[15:53:31] Sławomir Majda: Kilku gejowskich czytelników się na mnie obraziło jak wyczytali na stronie Intencje z kopania gliny. A przecież tak się mówi, to co ja mam chować głowę w piasek i udawać że nie ma takich określeń, ani powiedzonek?
Przecież owsiki są chorobą gejów przenoszoną w seksie, ale u hetero nie.
[15:55:58] Łukasz : Owsiki w tyłku do odreagowania ma każdy, kto je w ogóle w życiu miał. Bo to są też wzorce przyjmowania pasożytów do swojego ciała
[15:56:28] Sławomir Majda: Ale w seksie gejów przenoszą się na języku i układem pokarmowym a nie z brudem świata.
[15:56:42] Łukasz : Dawniej tak ale dzisiaj poziom higieny znacznie wzrósł. Rozumiem, że dawniej sex gejowski mógł być uznawany za nieczysty. Jdnak postęp w dziedzinie higieny osobistej. Zmienił obiektywnie doznania wynikające z sexu m/m co sprawia że wzorce są do odreagowania. Bo są ale fizyczny akt, nie niesie już takich konsekwencji jak dawniej. Seks stał się bezpieczny, czysty i bardziej przyjemny
[16:02:16] Sławomir Majda: Powiedzmy
[16:02:33] Sławomir Majda: czy robisz intencje? Bo przy nich wywala znakomicie i od ręki sporo prawdy o sobie.
Dla geja np bezcenne są gejowskie spodnie astralne z gołymi pośladkami.
Gej pracujący duchowo puści wszystko ale nie to. Żołnierze i karmiczni żołnierze je mają.
[16:04:17] Łukasz : Jakoś nie czuję związku z tematem spodni, ani mnie on ziębi, ani grzeje
[16:04:42] Sławomir Majda: Może spróbuj oddać Bogu z TD te intencje
[16:04:50] Łukasz :W tej chwili skupiam się na wzorcach lucyferiańskich i satanistycznych, bo to z ich strony mam największą wywałkę obecnie.
[16:07:44] Sławomir Majda:Może też popracuj z tym – koniecznie ale z mesiąc. CD-,,Piękne kobiety” słuchaj aż ci wywali opory.
[16:07:49] * Sławomir Majda wysłano Piękne kobiety 2.mp3
[16:12:13] Sławomir Majda: ja się bałem pięknych kobiet szczególnego rodzaju i nie wiedziałem czemu. Szukałem wiedzy 20 lat. wyszło że to pani ma sporo problemów z umysłem a nie ja. Moje to osobna historia.
Przestałem się ich bać pięknych kobiet, bez stania sie gejem jak projektanci mody. Dziś widzę wzorce negatywne kobiece i męskie ale mnie nie ruszają ani ich wzorce, ich pokuszenia, ani ich niewątpliwa uroda, wdzięki.
[16:14:07] Łukasz : Rozumiem fakt, że nie wszyscy geje, tak naprawdę powinni być gejami.
[16:14:26] Sławomir Majda: pytanie czy Bóg chciał aby oni powstali. Czy chciał aby mężczyźni uciekali od kobiet w panicznym lęku.
[16:14:36] Łukasz : Jakoś nie zaliczam się do tej grupy – tak czuję po prostu.
[16:16:17] Sławomir Majda: Tu znowu karma zwierzęca się kłania. Jeśli w inkarnacji zwierzęcej dusza danego mężczyzny była zeżarta przez kobietę modliszkę, to ucieknie od niej daleko nawet w homoseksualizm nawet w zoofilię, ascezę. Dzieje się tak, ponieważ intencje poprowadzą ku ochronie życia bez zmiany intencji dotyczących potrzeb seksualnych. Albo weźmy np. wzorzec trutnia męskiego. Po seksie z kobietą pszczołą traci genitalia i umiera w mękach. Zatem logiczne jest pytanie ile razy dusza może tego pragnąć. Pewnie raz góra dwa razy. Bezpieczniej wydaje się wielu mieć seks z samcami.
[16:23:58] Łukasz : Moim zdaniem, to wszystko co piszesz, to prawda, ale nie cała prawda, ponieważ u ludzi dość często, a w zasadzie od samego początku, kiedy już ewolucja oddzieliła nas od małp, ale jeszcze nie przypominaliśmy hominidów, to homoseksualizm był obecny, między innymi też dla tego, że w ogóle u ludzkości występowała tendencja do zwiększonej ilości mężczyzn nad kobietami i ci mężczyźnie jakoś muszą się sprowadź.
Poza tym homoseksualizm to też doświadczenie, rodzaj scenariusza, który dana dusza może wybrać ale nie musi. Im więcej ma takich wzorców, o których piszesz, tym bardziej jest to wymuszony wybór, a im mniej to jest to świadomy wybór.
Dla tego, tak jak w moim przypadku, to czuję, że ten scenariusz jest dla mnie dobry, bo może pomóc mi się pozbyć tych wzorców i innych.
[16:30:15] Sławomir Majda: Czy robisz intencje? Pytam bo osiągamy konsekwentnie to co jest sumą intencji w danej sprawie naszych i naszej duszy. Ale sumą z każdej milisekundy istnienia. Czyli z łona matki, porodu, dzieciństwa, itp. A także z karmy. Ruszyłem co lubię, co ja kocham w intencjach a pokazało się inne dno, którego nawet modlitwami nie dało się wydobyć na jaw.
[16:31:16] Łukasz : Jeśli o to ci chodzi, to teraz nie robię intencji z tematu homoseksualizmu, tylko satanizmu
[16:31:48] Sławomir Majda: Mieszaj je np. po 2 szt. z wielu tematów równocześnie bo się dusza zamula.
[16:32:10] Łukasz : Zamula?
[16:32:26] Sławomir Majda: Zniechęca nadmiarem dobijających emocje wzorców lub wpada w nieprzytomność. A mieszając IN jest cały czas uważna.
[16:32:53] Łukasz : Aha. Mam jeszcze inne pytanie o modlitwę wstawienniczą. Czy jest sens i jak ja zrobić dobrze?
[16:38:55] Sławomir Majda: Najpierw sąd boży nad wami i miedzy wami abyś miał czyste prawo prosić. Potem wyraź co chcesz aby tam u kogoś działo się dobrze i jeszcze na boską odpowiedzialność. Dobrze jest odwołać się do boskiej łaskawości, miłosierdzia…