Sławomir Majda

Kursy, szkolenia na boginię, oraz jak później się od tego uwolnić.

Wpisując w wyszukiwarce hasło ,,jak zostać boginią”Link otrzymujemy około 250 000 wyników tylko w j. polskim.
Pokazują się głównie tematy około seksualne. Czyli możemy się dowiedzieć min.
1) Jakie jest 10 kroków do lepszego seksu.
2) Jak ogarnąć wstyd i stać się boginią seksu?
3) Jak zostać najlepszą kochanką?
Osoby zainteresowane odsyłam do lektury w/w. Szkoda że tylko niewiele osób zadaje sobie pytanie jak się pozbyć skutków owych inicjacji. Jednak trzeba pamiętać o tym, że Dusza kiedy podejmie się takich szkoleń, to robi to konsekwentnie. Bowiem bóstwo musi być wszechstronne, a pamiętać też trzeba, że Dusze z racji ich nieśmiertelności mają inne perspektywy i innych czas do dyspozycji dany od Boga na kreacje jako np. boginie seksu, jako rozmaite bóstwa seksu.
Innym pokrewnym szkoleniem, jest też bycie bóstwami śmierci i umierania. Często Dusza taka ma w kolejnej inkarnacji osobowość- wysokiej rangi oficera, wodza, zdobywcy. Zdobywa tak w trakcie działać polowych umiejętności odprowadzania [uśmiercania]ludzi oraz Dusz, na szerszą skalę. To że owo odprowadzania poprzedza inicjacja w Satanizm, w wiedźmę jakoś beneficjentom umyka uwadze. Lub bywa zepchnięte w portfelu dokonań w jakąś boczną i ciemną zakładkę.
Inicjacje i ślubowania mają to do siebie, że dziś są przyjmowane i składane a później już nie pamiętamy o nich. Lecz pamięta je Bóg, który te szkolenia i ich skutki pomaga urzeczywistnić w materii. Jak mniemam, Bóg czyni to w nadziej, że się w końcu dana jednostka opamięta po nadmiarze doznań. Inicjować to się można we wszystko, ale kiedyś wreszcie powstanie pytanie ,, O Boże, jak ja mam się teraz tego wszystkiego pozbyć?”
Jedną z form[ mówi się o niej praktyka, a jest to chyba coś większego bo pachnie rozłożoną na wiele wcieleń religią] jest czarna tantra. Jej Adept zdobywa w wielu inicjacjach doświadczenia będące przeciwieństwem tego, co Bóg daje prawego i wzniosłego w dziedzinie seksu. Seks od tyłu i w opcji 99 jest tylko dodatkiem do sadomasochizmu, nekrofilii, zoofilii i nie tylko. Przykładem najwyższej rangi urzeczywistnienia jest osoba Aleksandra Macedońskiego. To że ogłosił się bogiem pozostaje inną kwestią. To że było homoseksualistą wiedzą wszyscy. Lecz tu warto wspomnieć o jego ślubie i małżeństwie dokonanym z koniem-ogierem Bucefałem. Przez 20 lat żyli razem w zgodnym stadle.
Na zdjęciu uwieczniono 4 panów, a w tym 3 kathoys, którzy jeszcze są w trakcie szkolenia na bóstwa seksu.

Poniżej przedstawiam selektywnie kilka tematycznych art. pokazujących sfery seksualności jakie warto jest uzdrowić przy uwalnianiu się od bycia boginiami seksu. Każdy z tych art. ma odpowiednik w osobnym art. dotyczącym intencji. Wystarczy ich poszukać w wyszukiwarce na portalu MINW.
Mój mąż. Modlitwa dla kobiet jeszcze samotnych. Link
Boskie Matki w Hinduizmie. Bogini Matka w starożytności Link
Wiedźma jako żona-intencje. Link
Palenie papierosów, szydełko i swetry robione na drutach. Aspekty braku seksu.Link
Chłopcy w Rajtuzach. Wzorzec gejowskich obciążeń. Karma Duszy.Link
Zachwyt dla bóstw, dla bogiń i bogów piękności, młodości, płodności, seksu. Modlitwa rozkodowująca. Link
Zoofila art ,,Z miłości do zwierząt” Link
Ogolone na łyso prostytutki. Link
Cuchnące łona niektórych kobiet Link