Sławomir Majda

Polski hymn, godło, flaga-intencje do przepracowania

Punktem wyjścia do tych intencji jest filmowa wypowiedź pana Romana https://www.youtube.com/watch?time_continue=139&v=x6G5umri_uI. Temat wykładu: “Godło, barwy narodowe, Hymn Polski, logika heraldyki, a działanie symboli” W wielu kwestiach zgadzam się z nim.
Wprowadził bym tylko drobne korekty:
—Flagę można by zrobić złotą całą. Co prawda czakra podstawy jest czerwona, ale skoro wprowadzamy zmiany to czemu nie na najlepsze? Złoty kolor jest przecież kolorem Boskim. Może pora na boską interwencję i stałą tu obecność, bo bóstw rozmaitych już nam wystarczy.
—Za zmienione w logiczny sposób słowa hymnu bardzo dziękuję.
—Nie potwierdza się tylko we wglądach jasnowidzących kwestia odchodzenia przeszłości w lewą stronę. Z lewej sprawy przychodzą, a odchodzą w prawo.

Naszego m.in. tworzenia, posiadania, zmieniania, zwalczania, określania, likwidowania, utrwalania m.in. rozmaitych wszelkiego rodzaju, znaczenia, jakości, rangi wielkości min. godeł, hymnów, flag, proporców państwowych, armijnych, religijnych i nie tylko oraz naszego i cudzego dośw. (-nie)tego skutków
Naszego min. tworzenia, posiadania, zmieniania, zwalczania, określania, likwidowania, utrwalania godła min. Polski i innych krain z ptakiem, min. Orłem w koronie, bez korony, z Orłem białym, czarnym [i innej barwy], z Orłem jednogłowy, dwugłowym [bizantyjskim] i nie tylko oraz naszego i cudzego dośw. (-nie)tego skutków
Naszego min. tworzenia, posiadania, zmieniania, zwalczania, określania, likwidowania, utrwalania godła min. Polski i innych krain z ptakiem, min. orłem i z innymi zwierzętami nawet mitycznymi jak gryfy, smoki i nie tylko na których te i inne zwierzęta, rośliny mają dodatki magiczne, astralne, bałwochwalcze, religijne, duchowe, na których one patrzą m.in. w lewo, w prawo, na wprost, do tyłu, na których patrzą w przyszłość lub odpowiednio w przeszłość i nie tylko oraz naszego i cudzego dośw. (-nie)tego skutków
Naszego min. tworzenia, posiadania, zmieniania, zwalczania, określania, likwidowania, utrwalania, pisania, komponowania rozmaitych wszelkiego rodzaju, znaczenia, jakości, rangi wielkości min. hymnów dla min. Polski i innych krain których mają znaczenie min. magiczne, astralne, bałwochwalcze, religijne, duchowe, ochronne, i nie tylko które są stworzone logicznie, mądrze, pięknie i w zgodzie[bez] z wolą Boga oraz naszego i cudzego dośw. (-nie)tego skutków Na tym filmie prelegent zauważył, że hymn Polski odwołuje się w takiej frazie do Napoleona. ,,Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy.” Podniesiono słusznie, że Napoleon nie jest synonimem sukcesu, ale życiowej klęski, podobnie jak Aleksander Macedoński, którego ubóstwił jak później Hitler. Gej Aleksander rozbił w bitwie i zlikwidował konkurencyjny święty Legion Tebański, złożony z samych gejów. Trzeba też pamiętać, że geje nie tylko wówczas, wzmacniali seksem ze zwierzętami swe opadłe hucie. Portretował się na monetach z rogami barana, bo też miewał wglądy, że jego Dusza inkarnowała jako ,,bóg baran” o imieniu Amon. Do tego w Egipcie kapłani powiedzieli mu, że jest synem Zeusa. W dzisiejszej nomenklaturze należy to rozumieć, że ,,jest inkarnacją ” duszy Zeusa. A ten przecież był jawnym zoofilem. Patrzmy na jego seks pod postacią byka, łabędzia itp. W taki oto sposób, analizując karmiczną przeszłość odnaleźć można nawet wpływy rozmaitych dewiantów na sprawy Polskie.
Naszego m.in. tworzenia, posiadania, zmieniania, zwalczania, określania, likwidowania, utrwalania m.in. rozmaitych wszelkiego rodzaju, znaczenia, jakości, rangi wielkości min. flag, proporców państwowych, armijnych, religijnych i nie tylko m.in. dla Polski a w tym biało czerwonych, czysto złotych i o innych barwach, kształtach oraz naszego i cudzego dośw. (-nie)tego skutków

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice ” Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. ” Link
Słowo (—nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. —bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
—bycia biedakami, chorymi,—nie bycia biedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia – nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką,—nie bycia złą matką—
”-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą”.[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.