Sławomir Majda

Ważniejsze niż Bóg? Modlitwa

Proszę, otwórz teraz Boże moje serce.
Przepraszam za to, że pieniądze, że bogactwa oraz materialny dostatek stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że wojny i armie oraz pojedynki, potyczki stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że żywi bogowie, że półbogowie, asurowie oraz guru stali się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że archanioły, że astralni bogowie stali się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsi niż Bóg. Przepraszam za to, że Indie, Chiny, Egipt, Bliski Wschód, Europa, Afryka, obie Ameryki i Azja stały dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że seks i zwyczajna prostytucja stały się kiedyś dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że sprawy ziemskie oraz astralne uwikłania stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że ciężka praca, harówka, wyrzeczenia, dźwiganie ciężarów stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że choroby a nawet kalectwa stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że nędza, ubóstwo i bieda nadzwyczajna stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że rozmaite ślubowania, misje, transy stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg. Przepraszam za to, że astralne węże oraz inne pasożyty stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że hipnozy, energetyczne kody, kotwice oraz chipy stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że piramidy, energetyczne i materialne obce cywilizacje stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że sprawy innych ludzi, potrzeby obcych państw, cudzych narodów i egregorów stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.