Sławomir Majda

Rogi (zakręcone) widoczne na głowach.

P. Leszek Żądło chyba jako pierwszy upublicznił informację, że w energiach, niektóre ludzkie dusze posiadają rogi na głowach.
1) Rogi proste mają osoby o skłonnościach lucyferańskich. Możemy je zobaczyć np. u braci K. Pojawiają się u osób i dusz nawołujących do wojny. To jeszcze nie wojna z jej satanistycznymi wibracjami, ale bicie w bębny, samo nawoływanie, nakręcanie emocji.
2) Rogi zakręcone jak u muflona wg ich odkrywcy, charakteryzują strzygi (dusze strzyg) oraz osoby będące pod ich silnym wpływem, czy tzw ustrzygowione. Link. Jako przykład podawani są p. Quentin i Condoliza. Jedno to mieć dobre jasnowidzenie a drugie to wyjaśnienie zjawiska, które jak myślę nie zostało dobrze zinterpretowane.
Otóż wg p. Żądło charakterystyczne dla strzyg jest to, że są podobno inwolucyjnym gatunkiem dusz, który dąży wyłącznie do upadku a nie do rozwoju. Im większe rogi, im bardziej zakręcone, tym dusza strzygi jest bardziej destrukcyjna i złośliwa. Widać to rzeczywiście w destrukcyjnych działaniach wspomnianych wyżej osób oraz im podobnych.

Miałem pewne wątpliwości, ponieważ osoby wymienione tu z imienia, wibrują energiami anielskimi. Duszom brak skrzydeł, ale to nic oryginalnego, bo upadając w materii wielu je potraciło. Przypadek sprawił, że pokazano mi fot. osoby dla której, ktoś przed kilku laty wymodlił odbudowę skrzydeł u jej anielskiej duszy. Osoba i dusza z miejsca zaczęła siać niezgodę, namawiać innych do odejścia od Boga. Wreszcie zaprzeczyła istnieniu Boga. Jej życie osobiste to ciągła klęska i chaos oraz próby podniesienia siebie w górę przez szarganie innych. Pierwszy raz zobaczyłem u kogoś tak wielkie, mocne i grube rogi, które zakręcone sięgają aż do piersi. Jasnowidzący z portalu CUD przez te jej rogi, jednoznacznie określili, że mamy do czynienia z duszą strzygi.

Jest to anielska dusza o rzeczywiście odbudowanych anielskich skrzydłach, która je znów utraciła przez własne destrukcyjne nastawienia i szkodliwe działania wobec bliźnich.
Zatem dowodem czego są takie zakręcone rogi?
Przyjrzyjmy karty historii.
-Garibaldi, Washington, Kościuszko to osoby godne czczi, z uwagi na osiągnięty końcowy sukces i sławę zdobywcy. Co mogli by powiedzieć o nich ci mieszkańcy wsi, którym ich żołdacy odbierali jedzenie, kosztowności, ostatnią kurę, gwałcili kobiety?
-Czyngis Chan spustoszył ze swoją armią pół Azji, a jego potomkowie jej resztę, oraz część Europy. Co mogli by powiedzieć o nim mieszkańcy miast, osiedli które zdobyli i zniszczyli?
-Co można powiedzieć o Hermanie Goeringu, Adolfie Hitlerze, Stalinie?
-Co można powiedzieć o SS-manach, oprycznikach Iwana Groźnego, strażnikach obozów śmierci, katach czy inkwizytorach?
Można by powiedzieć wiele przykrych określeń, min. o zbydlęceniu ich charakteru, czego dowód widoczny bywa w postaci zakręconych bydlęcych rogów niezależnie od płci, rasy i koloru skóry.
Jeśli kiedykolwiek odkryjemy u siebie podobne symbole zniewolenia duszy, przepraszamy z pokorą naszych dłużników. Dobrze też jest poszukać symboli czerni czy np. drutu kolczastego w energiach i prosić o ich kasację.

Spróbuj powiedzieć to
nim uwierzysz że
nie warto mówić kocham
Spróbuj uczynić gest
nim uwierzysz, że
nic nie warto robić

Nic, naprawdę nic nie pomoże
jeśli Ty nie pomożesz dziś miłości

Musisz odnaleźć nadzieję
i nie ważne, że nazwą Ciebie głupcem
Musisz pozwolić, by
sny sprawiły bys pamiętał, że

Nic, naprawdę nic nie pomoże
jeśli Ty nie pomożesz dziś miłości

Moja i Twoja nadzieja
uczyni realnym krok w chmurach
Moja i Twoja nadzieja
pozwoli uczynić cuda

Nic, naprawdę nic nie pomoże
jeśli Ty nie pomożesz dziś miłości Fragment piosenki zespołu Hey