Sławomir Majda

Dołowanie się. Rozkodowanie wzorca

Pamiętam taki okres z przed wielu lat, kiedy przygasł mi nastrój. Mijały miesiące a nastrój dołowania pozostał. Dziś wiem, że blokady, blokady, oczywiście z kodowaniami domagały uwolnienia. Tak na szybko przydaje się odsłuchać cały podobny tekst. Nastrój poprawia się natychmiast.
Proszę otwórz teraz Światłości moje serce, duszę, całą moją istotę.
Jestem wdzięczny boskiej Światłości za uwolnienie nas od wszystkich intencji, nawyków dołowania się, zaniżania własnych wibracji, niszczenia pogodnego nastroju, blokowania sobie harmonii z boskimi energiami.
Proszę też o sąd Boży nade mną i nad moją duszą za przejawianie wielu rozmaitych wzorców, intencji, misji, nawyków, transów dołowania się, zaniżania własnych wibracji, niszczenia pogodnego nastroju, blokowania sobie harmonii z boskimi energiami.
Jestem z moją duszą wdzięczny Tobie Światłości, za rozkodowanie i za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, misji, nawyków, transów dołowania się, zaniżania własnych wibracji, niszczenia pogodnego nastroju, blokowania sobie harmonii z boskimi energiami.
Jestem z moją duszą wdzięczny Tobie Światłości, za rozkodowanie i za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, misji, nawyków, transów dołowania się, zaniżania własnych wibracji, niszczenia pogodnego nastroju, blokowania sobie harmonii z boskimi energiami pochodzących ze skutków picia alkoholu, zażywania narkotyków.
Jestem z moją duszą wdzięczny Tobie Światłości, za rozkodowanie i za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, misji, nawyków, transów dołowania się, zaniżania własnych wibracji, niszczenia pogodnego nastroju, blokowania sobie harmonii z boskimi energiami blokujących naszą wątrobę i woreczek żółciowy, nasz mózg i móżdżek, nasz układ nerwowy. Fragmenty