Sylwia Wolf

Dekret: Wybaczenie i odpuszczenie wyobrażeń o miłości

Ja …..(imię) wybaczam i odpuszczam sobie i innym zamykanie serca na miłość. Wybaczam i odpuszczam sobie i innym kontrolowanie miłości. Przestaję kontrolować miłość. Wybaczam i odpuszczam innym kontrolowanie miłości we mnie. Wybaczam i odpuszczam sobie i innym zniewolenie. Wybaczam i odpuszczam sobie, że na to pozwalałam/em.
Wybaczam sobie i ludziom ich negatywne reakcje, gdy robię coś pozytywnego. Wybaczam sobie i ludziom potępianie, zakłamanie, wykorzystywanie.
Wybaczam i odpuszczam sobie pogardę, umniejszanie, lekceważenie. Wybaczam innym pogardę, umniejszanie, lekceważenie. Odpuszczam to sobie całkowicie.
Wybaczam i odpuszczam sobie i innym lęk przed prawdziwą miłością. Wybaczam i odpuszczam sobie i innym atakowanie mnie za miłość, serdeczność, prawdę i życzliwość. Wybaczam sobie i innym istotom, że byłam niszczona za miłość, zaufanie i otwartość.
Wybaczam i odpuszczam sobie i innym krzywdzenie mnie, ranienie serca, gdy otwieram się na miłość w relacji z drugą osobą.
Wybaczam i odpuszczam sobie i innym, że jestem krzywdzona/y gdy otwieram serce na miłość.
Wybaczam sobie i ludziom ich negatywne reakcje, gdy robię coś pozytywnego.
Wybaczam sobie prowokacje do bycia potępianą/ym i ograniczaną/ym.
Wybaczam sobie wszelki wstyd i poczucie winy.
Wybaczam sobie i innym atakowanie mnie i krzywdzenie za przewagę.
Wybaczam sobie poczucie winy z powodu przewagi.
Wybaczam sobie i innym kłamstwa na mój temat.
Wybaczam sobie i innym kłamstwa na temat Boga. Wybaczam Bogu, że do tego dopuścił. Wybaczam sobie i innym kłamstwa na temat miłości. Wybaczam sobie i odpuszczam nieświadomość i naiwność.
Wszystkie wyobrażenia na temat miłości są wybaczone i odpuszczone.
Wszystkie błędy popełniane w imię miłości są wybaczone i odpuszczone.
Wszystkie błędy są wybaczone i odpuszczone.