Sylwia Wolf

Dekret: Otwartość na miłość. Pozytywne nastawienie do miłości.

Akceptuję swoją otwartość na miłość. Zasługuję na prawdziwą miłość.
Jestem pozytywnie nastawiona/y do prawdziwej miłości.
Dopuszczam do siebie i w sobie miłość.
Doświadczam miłości na co dzień. Czuję miłość w swoim sercu zawsze i wszędzie.
Jestem otwarta/y na miłość i jest to dla mnie bezpieczne, korzystne i opłacalne.
Doświadczam sensu i mocy otwartości na miłość. Doświadczam sensu i mocy miłości.
Prawdziwa miłość jest dla mnie atrakcyjna pod każdym względem.
Jestem miłością.
Dopuszczam w moim sercu i życiu miłość. Jestem wartością sama. Jestem wartością sama w sobie i czuje zawsze miłość.

Odnoszę się do siebie z najwyższym szacunkiem w obecności innych. Odnoszę się do innych z najwyższym szacunkiem. Odnoszę się do siebie z ciepłem, życzliwością, zrozumieniem i serdecznością. Odnoszę się do innych z ciepłem, życzliwością, zrozumieniem i serdecznością.
Jestem jednością z ludźmi poprzez miłość.
Spontanicznie okazuję miłość i jest to dla mnie bezpieczne i korzystne. Dopuszczam do siebie ludzi, którzy okazują mi miłość.
Bóg mnie kocha. Kocham siebie. Pozwalam siebie kochać. Kocham i równocześnie jestem kochana/y, lubiana/y, szanowana/y i doceniana/y. Odnoszę sukcesy w życiu dzięki mocy miłości.

Wchodząc w związki z ludźmi dobrze się bawię się i jestem odprężona/y. Dzięki miłości lubię tworzyć różne związki. Tworzę związki z ludźmi dla naszej wspólnej radości, rozwoju, zadowolenia, miłości, zabawy i błogości.
Tworzę związki z ludźmi dla naszej wspólnej radości, miłości, wygody, wsparcia, sukcesów i przyjemności.
Jestem pozytywnie nastawiona do związków z ludźmi dzięki miłości. Jestem pozytywnie nastawiona do siebie w związkach z ludźmi dzięki miłości.
Ludzie reagują pozytywnie na mnie, na to co robię, myślę, czuję dzięki miłości. Reaguję pozytywnie na ludzi dzięki miłości. Dbam o ludzi i ludzie o mnie dbają dzięki miłości. W moim życiu jest równowaga brania i dawania.
Jestem pozytywnie nastawiona/y do tego co zyskuję pozytywnego dzięki miłości. Przyciągam i dopuszczam podobnych do siebie w intencjach ludzi. Mam zdrowe granice z ludźmi dzięki miłości. Czuję jedność z ludźmi dzięki bezwarunkowej miłości.

Akceptuję, że moja przestrzeń serca jest najlepszą wersją siebie. W moim sercu jest równowaga brania i dawania, i jest to dla mnie bezpieczne i korzystne. Moje serce jest wypełnione miłością, mocą, mądrością, radością, spokojem i szczęściem. Moje serce jest rozwibrowane miłością, mocą, mądrością, radością i szczęściem.