Wahadło IZIS makro -

Wahadło IZIS makro

Nasza cena: 98,40 zł
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Odpromienniki

Opis

Wahadło zostało wykonane w Pracowni „Baj”, wg. projektu Józefa Baja, który jest cenionym w kraju i za granicą konstruktorem i wytwórcą wahadeł.

Rewelacyjna, nowatorska konstrukcja w radiestezji. Znajduje zastosowanie jako nośnik fali do przekazywania wszelkiego rodzaju wibracji na odległość. Jest też bardzo skutecznym odpromiennikiem radiestezyjnym.

Swoim kształtem wahadło symbolizuje krzyż życia i nawiązuje do formy nadanej mu przez starożytnych Egipcjan. Dzięki nadanemu kształtowi, optymalnych proporcji, baterii utworzonej z czterech, równoległych względem siebie płytek – wahadło Izis cechuje bardzo wysoka czułość i selektywność radiestezyjna.

Przeprowadzone badania z wykorzystaniem fotografii kirlianowskiej wykazały niezwykle symetryczną i pełną aurę wahadła. Natomiast badania wykonane metodami radiestezyjnymi wykazały jego emisję własną, odpowiadającą pełnemu zakresowi promieniowania równika wahadła uniwersalnego, zawierającego również emisję koloru białego – co dodatkowo pozwala go zaliczyć go tzw. „bezpiecznych”. Falą nośną Izisa jest kolor biały. Jest to wielką zaletą wahadła.
Wahadło Izis samoczynnie oczyszcza się – nie wymaga więc każdorazowego odpromieniowywania, co bardzo ułatwia pracę.

Ze względu na unikalne właściwości ma ono szeroki zakres wykorzystania. Powinno być podstawowym i niezbędnym wyposażeniem każdego, nie tylko zaawansowanego radiestety.

Aby zwiększyć oddziaływanie wahadła – Józef Baj w swojej pracowni, skonstruował również powiększoną jego wersję – zwaną Izis – Makro. Współcześnie znakomite wahadła tego typu wytwarzane są w warszawskiej pracowni „Baj”. Zyskały one uznanie nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Mogą one służyć zarówno do:

  • celów leczniczych jak i do diagnostyki
  • do sprawdzania żywności, ziół
  • pracy poszukiwawczej na planach.

Wahadło to można stosować nie tylko do naświetlania wibracjami koloru białego, ale również jako odpromiennik. Silne promieniowanie w kolorze białym tłumi emisje geopatyczne i wzmacnia biopole człowieka, dzięki czemu zwiększa się jego odporność na szkodliwe energie takie jak: żyły wodne, uskoki i złoża geologiczne i promieniowanie siatki szwajcarskiej. Można je stosować w celu kompensacji szkodliwych wibracji, kładąc wahadło na strefie zadrażnień w pobliżu miejsca spania lub biurka.

Izis-Makro jest wahadłem typu mentalnego. Jego działanie uruchamiamy poprzez nadanie lekkiego ruchu (aby pokonać moment bezwładności) i wydanie polecenia „emituj potrzebne promieniowanie”. Izis -Makro jest znakomity do celów terapeutycznych. Naświetla się nim chore miejsca. Coraz więcej osób zajmujących się leczeniem wykorzystuje je w swojej praktyce.

Eksperymenty wykazały, iż tego rodzaju wahadło można stosować do bioenergetyzacji wody. Jeżeli wahadło skierujemy czubkiem do butelki z wodą i poddamy kilkugodzinnemu oddziaływaniu, wówczas polepszą się znacząco właściwości bioenergetyczne wody.

Wahadło Izis – Makro może być również umieszczone pod fotelem kierowcy ,co ma na celu wzmocnienie jego biopola, skrócenie czasu reakcji kierowcy i polepszenie jego zdolności psychofizycznych. W ten sposób tworzy się rodzaj bariery ochraniającej przed nieszczęśliwymi wypadkami. Kompensowane jest również oddziaływanie mijanych przez pojazd niebezpiecznych stref zadrażnień.
W tym celu wahadło należy potrzymać w dłoniach około 3 min. oraz zaprogramować: “Chroń mnie (ten samochód) przed wypadkami, kolizjami w czasie nieokreślonym”.
Następnie należy je ułożyc horyzontalnie, osią zgodnie z ruchem samochodu, wahadło powino być unieruchomione.

Okazuje się więc, że wahadło „Izis-Makro” według pomysłu Józefa Baja zyskało zupełnie nowe zastosowanie. W ten oto sposób wiedza dawnych Egipcjan wspomaga człowieka XXI wieku.

Opr. Pracownia „Baj”

Wiecej o wahadłach Baja możesz przeczytać na Blogu

  • Rozmiar: 20 cm, lekkie drewno

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Tak mocno działa, że prawie nie możliwe.
Autor: Pawel D. - 20 maja 2013
Znajoma mi poleciła i był to strzał w 10.

Ostatnio oglądane