Przebudzenie - Anthony De Mello

Przebudzenie

Nasza cena: 29,34 zł  (cena rynkowa: 31,39 zł, oszczędzasz 7% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Filozofia ezoteryczna

Może Cię również zainteresuje

Opis

Anthony de Mello, jezuita, urodził się w 1931 roku w Bombaju, ukończył studia filozoficzne, teologiczne i psychologiczne. W swych licznych pracach łączył tradycyjną mistykę europejską z filozofią i mistyką Wschodu.
Wykorzystywał swoje psychoterapeutyczne umiejętności w pracy duszpasterskiej, nierzadko wkraczając w obszar psychologii duchowości. Działo się tak dlatego, że był raczej przewodnikiem duchowym niźli psychoterapeutą. Zmarł nagle w 1987 roku.

“Niczego się nie wyrzekać, do niczego się nie przywiązywać”.
- Anthony de Mello

Przebudzenie jest zbiorem rekolekcji wygłoszonych przez Anthony’ego de Mello, których sam nie zdążył zredagować. Dokonał tego jego współpracownik i spadkobierca, J. Francis Stroud.

Do tego wydania książki dołączono oficjalny dokument watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary, wskazujący na rozbieżności niektórych twierdzeń O. A. de Mello z podstawowymi prawdami chrześcijańskimi.

  • Liczba stron: 194
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 12,5x19,5 cm
  • Numer ISBN: 83-7298-892-7
  • Rok wydania: 2006

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Gorąco Polecam:)
Autor: Mart New - 14 września 2006
Wspaniała książka traktująca o duchowości. Moim zdaniem to jedna z tych książek które trzeba chociaż raz w życiu przeczytać=] Naprawdę warto... zrób jeden krok w stronę przebudzenia a może przy odrobinie szczęścia zaczniesz się dziwić ponownie;)

Ostatnio oglądane