Wróć do listy artykułów

Liliana Kucharska

I Międzynarodowe Święto Kolorów

ZAPRASZAM WSZYSTKICH !!!
I Międzynarodowe Święto Kolorów pt. ” Żyję Kolorowo ” OLSZTYN (Warmia – Mazury) POLSKA 15 – 17 listopada 2013
Święto Kolorów jest świętem światła,miłości, radości i kolorów życia …
PROGRAM:
1 dzień 15 listopada
Uroczyste rozpoczęcie I międzynarodowego ŚWIĘTA KOLORÓW w OLSZTYNIE
Liliana Kucharska -organizar,warsztat :Sesja”Widzę moje kolorory w sobie ”. Agnieszka Matusiewicz Vedic Art malowanie warsztat ” Odkryj świat barw w sobie.”
2 dzień 16 listopada
Liliana Kucharska – Radosne kolorowe przytulanie.
Arek Anger – jasnowidzenie i uzdrawianie Iwona Mazurek- warsztat “Kolorowe Motyle” jako nowatorska metoda uzdrawiania.
3 dzień17 listopada
Liliana Kucharska – Info :”Kolory są moimi przyjaciółmi !” Medytacja w kolorach – do energetyzowanie się kolorami.Koncert – muzykowanie z kolorami w sercu.Radosne kolorowe przytulanie i zakończenie w kręgu PODZIĘKOWANIE za całe Święto Kolorów !!!
Cenny i warunki uczestnictwa.Wstęp na 3 dni – 35zł, jedne zajęcia warsztatowe – 60zł, ilość zajęć każdy sam sobie dowolnie ustala. Proszę rezerwację miejsca przez zgłoszenie mailowe,wpisanie imienia,nazwiska i adresu oraz dokonać przedpłatę.Potwierdzeniem uczestnictwa jest przedpłata 55zł na konto nr 46 2340 0009 6710 1030 0000 9269.Otrzymasz potwierdzenie mailowo. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian z przyczyn niezależnych.
Miejsce:Zajęcia odbywać się będą w Miejscu Kreatywnej Aktywności ERANOVA Al.Obrońców Tobruku 3 w Olsztynie www.eranova.pl
Zapraszam radośnie i kolorowo Liliana Kucharska Info: www.kolorowyswiat24.pl ,e-mail:kucharska7@o2.pl tel. 793 348 893
Liliana Kucharska – Twórca i organizator – certyfikowana terapeuta, masażystka z wieloletnią praktyką ( nowość ! masaż theta autorski), trener Dekodyki – ekspert dynamicznej zmiany,malarka – maluje abstrakcje i Vedic Art – co czuje i jak widzi kolorowy, szczęśliwy,radosny i jasny świat, tworzy intuicyjnie, pisze radosną poezję,autorka płyty CD sesji uzdrawiającej “Czuję Miłość”,uzdrowiciel Theta Healing DNA3. Prowadzi warsztaty i sesje indywidualne.Info: www.kolorowyswiat24.pl ,tel.793 384 893 , E-mail:kucharska7@o2.pl

 
Liliana Kucharska - zdjęcie
  Liliana Kucharska:

Polecamy następujące produkty:

Rytuały więzi małżeńskiej
Kerry Riley, Diane Riley
W kręgu aniołów
David Lawson