Wróć do listy artykułów

Munin Szaman

Przeczytaj instrukcję, zapomnij i wykonaj ćwiczenie

Wiele osób może o tym nie słyszeć, że kiedy chcesz wykonać jakieś ćwiczenie, powinieneś nie myśleć o nim w trakcie jego wykonywania. Rozmyślanie o ćwiczeniu tworzy dodatkowy stres i karmi konceptualny umysł.
Zasada jest taka: poznaj ćwiczenie teoretycznie, czyli zapoznaj się z instrukcją a potem o niej zapomnij, tzn. nie myśl, tylko wykonaj ćwiczenie. Informacje przyjdą z podświadomości, kiedy zaczniesz ćwiczyć. Następnie możesz znowu powrócić do teorii, przeczytać po raz kolejny i kolejny. Nie wprowadzaj jednak schematu myślowego do praktyki.
Nie jest to trudne. Po pewnym czasie opanujesz tę sztukę.
Generalnie za dużo rozmyślamy. Także wykonując różne ćwiczenia. Komentujemy zamiast doświadczać. Myślimy zamiast pozostawać świadomymi. Zastanawiamy się zamiast zaangażować się w praktykę.
Dzięki podejściu, o którym wspomniałem, będziesz pracować spontanicznie. Techniki nie będą cię blokować.
Stosujemy myślenie z powodu tego, że jest ono asekuranckie. Sądzimy, że odnosząc się ciągle do schematu uda nam się zrobić coś prawidłowo. Praktyki Huny jednakże nie są mechaniczne, podobnie jak wiele innych.
Instrukcja jest ważna, kiedy jednak ćwiczysz – ćwicz. Nie myśl o tym nawet jako o ćwiczeniu.
Jest czas na teorię i czas na praktykę. Dobrze jest uważnie przeczytać instrukcję, nawet kilka razy, wytworzyć odpowiednie pojęcia i wyobrażenia a potem skupić się na działaniu, nie na myśleniu.
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne szkolenia w Internecie! Metody Huny wg Serge’a Kahili Kinga w Rocznym Kursie Huny Online: www.akademiahuny.blogspot.com

 
Munin Szaman - zdjęcie
  Munin Szaman: