Wróć do listy artykułów

Munin Szaman

Uzdrawianie na odległość w Hunie

Serge Kahili King jest jednym z największych specjalistów od Huny na świecie, napisał kultowe książki i zdarł z hawajskiej szamańskiej wiedzy zasłonę mistycyzmu. Ukazał ją jako coś działającego, choć jej założenia mogą wydać się dla większości ludzi dziwne.

W Polsce mamy rozwiniętą rzetelną bioenergoterapię i generalnie psychotronikę. Spotkamy u nas wielu światowej klasy fachowców, którzy zgodni są m.in. co do tego, że energię przekazywać można na odległość, podobnie jak głosi się to w Hunie.

Mamy do czynienia z w dużej mierze koherentną wiedzą, dlatego każdy, kto przechodzi psychotroniczny, bioenergetyczny trening i rozwija w nim pewne zdolności, może bez większych przeszkód, i bez potrzeby wyjeżdżania na Hawaje zgłębiać wiedzę i metody kahunów.

Uzdrawianie na dystans to jedna z najbardziej obecnych metod oddziaływania terapeutycznego w hawajskiej tradycji. Trochę inaczej wygląda to w bioenergoterapii, gdzie w większości mamy do czynienia z usługami lokalnymi (powodują to różne względy).

Niemniej i jedno, i drugie środowisko zna i docenia zdalne uzdrawianie. Podobnie zresztą dzieje się wśród angielskich duchowych uzdrowicieli, którzy zrzeszają się na kształt bioenergoterapii (choć byli pierwsi) w takich organizacjach, jak NFSH UK (w Polsce powstało Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli, złożone z polskich adeptów brytyjskiego przekazu).

Można wymieniać inne metody, klasyczne i nieklasyczne, gdzie mowa o uzdrawianiu na odległość.

W Hunie, przynajmniej według moich obserwacji, ta forma przekazu góruje nawet nad formami oddziaływania lokalnego. Więcej znajdziemy metod – co do energii – związanych z pracą zdalną, niż na miejscu.

W Hunie bardzo mocno podkreśla się wizualizację energetyczną, pracę ze światłem, tworzenie i wysyłanie myślokształtów naładowanych energią. Do technik mocno wykorzystujących myślokształty należą tiki (które sam stosuję w swojej pracy zdalnego uzdrowiciela), uważane przez Serge’a Kahili Kinga za najpotężniejsze z praktyk kahunów (polecam robić to zasadniczo z książek Serge’a Kahili Kinga, ponieważ jest on jedynym kahuną uczącym otwarcie na Zachodzie).

Piszę to wszystko, ponieważ komuś, kto “stoi na zewnątrz” wiedza o oddziaływaniu zdalnym może wydać się czymś mało związanym z tradycjami szamańskimi czy – że się tak wyrażę – psychotronicznymi. Częściej wierzymy w coś, z czym mamy kontakt na miejscu. Ktoś kładzie na nas ręce, rozmawia z nami na żywo, wykonuje specjalne ruchy i budzi więcej zaufania.

Jeśli jednak zajrzymy do wnętrza, to dostrzeżemy, że przekazy na miejscu niczym w istocie nie różnią się od przekazów na odległość. Mamy do czynienia z tymi samymi zasadami, z tą samą energią, a do tego bardzo często uzdrawianie zdalne jest niezastąpione.

Dzisiaj mamy nastawienie mobilne – smartfony, tablety biją rekordy popularności. Wyrokuję, że uzdrawianie na odległość w myśl tej tendencji niebawem stanie się równie powszechne, jak formy lokalne. I ze swojej skromnej strony sam pragnę się do tego w jakiejś mierze przyczynić i poprzez promocję wiedzy, i wykonywanie “mobilnych” usług, które – wbrew wszelkim “sceptykom” (klasyczne pojęcie sceptyka jest inne, niż współczesne, które odpowiada bardziej słowu “ignorant”, “sceptyk” zaś to “naukowiec”) – okazują się skuteczne. Inaczej dawno “zwinąłbym manatki”.

Czuję osobiście przeogromne wsparcie ze strony Aloha International i Serge’a Kahili Kinga przez to, że popularyzują metody uzdrawiania na odległość tak odważnie i otwarcie, czego w takiej mierze nie robią zachodni psychotronicy.

Możesz skorzystać nawet z bezpłatnych przekazów Aloha Project wysyłając odpowiedniego maila. Informacje na tej anglojęzycznej stronie.

Zapraszam też na moją coniedzielną uzdrawiającą medytację Munina, kiedy wykonuję haipule dla zdrowia “mobilnych” uczestników.
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody Huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, muninszaman.pl. Kursy.

 
Munin Szaman - zdjęcie
  Munin Szaman: