Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Grube uda kobiet. Wzorce blokad duchowych.

Witam, mam pytanie dotyczące grubych ud, sama już połowę życia borykam się z tym problemem i bardzo ciężko mi schudnąć, choć mało jem i ćwiczę. Myślę, że może ma to przyczyny energetyczne? Czy spotkał się Pan w swojej pracy z czymś takim? Ogólnie to mam normalną figurę ale bardzo grube uda, tak mi się wydaje, że to jakaś blokada energetyczna, ale nie wiem o co chodzi. One są zimne nawet w lecie.
Nogi są tylko jedną z części ciała, którym warto poświęcić należytą uwagę. Oprócz funkcji ,,napędowej” służącej mechanicznemu poruszaniu się całego ciała, pełnią one inne wiele innych ogólnie znanych, oraz również często lekceważonych lub zapomnianych funkcji dla osobowości, ale i dla samej Duszy. Przykładem jest spływ energii seksualnych poprzez nogi aż do stóp, hamowany u ascetów i celibantów. Przynosi to wówczas rozmaite choroby ciała, a z racji niespełnień także i choroby umysłu. Na kostkach stóp astralne grupy inicjacyjne np. Archanioły stawiały/stawiają swoje pieczęcie. Oznaczając tak postacie od nich uzależnione. Zdjęcie oraz założenie tych pieczęci może przynosić ból nogi, lub kostki.
Szczupłe nogi i uda w świecie zwierząt mają m.in. owady oraz zwierzęta ,,zgrabne” jak np. sarny, koty. Inkarnacje w ciała tych zwierząt może w Duszy trzymać wzorce zachwytu dla szczupłych kończyn i odpowiednio dla grubych, przy wielu inkarnacjach w ciała o obfitych kształtach, lub w takie które mają grube nogi, biodra. Kobiety ze wzorcami modliszki zazwyczaj mają specyficzną urodę twarzy z ostro zarysowanym podbródkiem oraz szczupłe nogi, dokładnie takie jak mają te owady. Niezależnie od tego jakie inkarnacje miała wcześniej Dusza, niekiedy można rozpoznać jak owadzie/zwierzęce nogi, doskonale “wgrały się” energetycznie w kształt ludzkich kończyn. Widać to w trakcie chodzenia, siedzenia i wszelkiego ruchu.
Osoby z karmą pszczoły, owadów miodnych mogą się wyróżniać grubymi udami i np. okrągłą twarzą, większymi krągłościami ciała. Nader często ludzie mają do uda przyczepione pszczele koszyczki na pyłek kwiatowy. W ludzkiej inkarnacji Duszy, te koszyczki nie są jednak potrzebne. Ale istota zwykle nie ma woli pozbycia się innych „pszczelich” kodowań i ,,potrzeb”, więc nie pozbywa się również pojemników. Które niepotrzebnie poszerzają takankę mięśniową nóg. Jakie to wzorce? Przede wszystkim chęć zostania Królową Pszczół. W mieście Efez była świątynia poświęcona bogini Kybele zwanej też Królową Pszczół. Grube pszczele uda u ludzi, w powiązaniu z karmą owada miodnego, mogą też świadczyć o problemach z trzustką, z przyswajaniem cukru.

Artykuły związane z tą tematyką.
1. „Boskie Matki w Hinduizmie. Bogini Matka w starożytności.” Link
2. „Pszczoły, mrówki, trutnie i inne około zwierzęce intencje.” Link
3.”Inkarnacje Dusz w zwierzęta a ludzka seksualność oraz haremowe związki małżeńskie.”Link
4. „Kosmiczne Boskie Matki- o czym marzą asceci ?” Link
Nikt do tej pory nie próbował skutecznie pozbyć się wzorców:
-pszczelich
-szerszenia
-mszycy
-samej królowej i trutnia. Więc nikt jeszcze nie wie, jak to może wpłynąć na wyszczuplenie sylwetki.

Art. pobrany ze strony http://modlitwainnanizwszystkie.pl/artykuly.php?id_artykulu=1788

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: