Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Tak samo jak Dusza moja. Modlitwa

Jestem wdzięczny Duszo moja za to, że nie skąpisz mi Miłości, Zdrowia, Radości istnienia, Bezpieczeństwa, Życzliwości jakie Ty Duszo moja zawsze i wszędzie otrzymujesz od jedynego Boga Twórczej siły Miłości. Jestem wdzięczny Duszo moja za to, że zawsze i wszędzie dajesz mi taką samą ilość i jakość Miłości, Zdrowia, Radości istnienia, Bezpieczeństwa, Życzliwości jakie doskonały Bóg Stwórczej siły Miłości daje Tobie.
Jestem wdzięczny Tobie życzliwy Boże Twórczej siły Miłości za to, że mnie człowieka, że Duszę moją uczyniłeś całkowicie wolnymi od intencji, nawyków i potrzeb dotyczących ulegania wpływom i manipulacjom żywych bogów, inkarnowanych Aniołów takich jak Sziwa, śri Kriszna, bogini Atena.
Widzę i odczuwam to Duszo moja piękna i czysta, że jesteś radosna, świetlista, bezpieczna i zdrowa.
Widzę i odczuwam to Duszo moja, że tak łatwo, i niewinnie wyrażasz zawsze i wszędzie całą boską Miłość, boskie Zdrowie, boską Radość istnienia, boskie Bezpieczeństwo, boską Życzliwość odwiecznego Boga Stwórczej siły Miłości, jakie On daje Tobie.
Ja też tak chcę, ja też pragnę tak samo jak Ty Duszo moja zawsze i wszędzie wyrażać sobą świadomość boskiego Piękna, poczucie boskiego wsparcia, poczucie doskonałej boskiej Miłości, doskonałego Zdrowia, Dostatku, boskiej Opieki.
Jestem wdzięczny Tobie świetlisty Boże Twórczej siły Miłości za to, że Miłość Twoją, Twoje boskie światło, boskie Zdrowie, boski Dostatek, Życzliwość Twoją równą miarą dajesz mnie inkarnowanemu człowiekowi i Duszy mojej.
Jestem wdzięczny Tobie kochający mnie Boże Twórczej siły Miłości za to, że mnie człowiekowi, że mojemu umysłowi świadomemu i Duszy mojej zawsze i wszędzie dajesz tę samą ilość i jakość Twojej boskiej Miłości, Zdrowia, Radości istnienia, Bezpieczeństwa, Życzliwości.
Jestem wdzięczny Tobie życzliwy Boże Twórczej siły Miłości za to, że mnie człowieka, że Duszę moją uczyniłeś całkowicie wolnymi od intencji, nawyków i potrzeb dotyczących ulegania wpływom i manipulacjom wywieranym przez Beliala, przez strzygi, demony, duchy i inne istoty astralne.
Jestem człowiekiem, jestem istotą boskiej światłości, a więc tak samo jak moja własna Dusza mogę, chce i potrafię zawsze i wszędzie, teraz i tutaj, wyrażać całą boską Miłość, boskie Zdrowie, boską Radość istnienia, boskie Bezpieczeństwo, boską Życzliwość, niewinny boski Dostatek jedynego Boga Stwórczej siły Miłości, jakie On nam daje, jakie On Bóg ma zawsze ma dla nas.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: